bugün

sevdiği entry'ler

ama akp de megri megri

+neden pkk ya domalıyorsun
-ama akp de megri megri.

uçakların nasıl uçtuğunun muallak olması

Uçakların uçma konusu gerçekten de bir noktada belirsizdir ve bununla alakalı belgesel linklerini de, türkçe, uğraşırsam bulurum. Hatta çok belirgin bir sitede de incelendiği, “evrim ağacı” adlı youtube sitesinde incelenmişti bu, sanırım.

Mesela sadece küçük uçakların sorunu olan kuyruk türbülansının nedeni de, hafif bir belirsizlik içeriyor.

içmedeyiz uludağ sözlük

Bir çüşün lan hayvanlar, ülke terörün yasını yaşıyor buradaki malların paylaştığı resimlere bak yuh olsun sizlere.

dolarus elif

Karı derken böyle cahillerden bahsediyorum kısaca senin hatundan çünkü hanımefendi terimi var diğer kişiler için.

tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş biri cahil diğeri yolda gördüğü deliğe sokmaya çalışan abaza. Sözlükte yürümediğin bi bu kalmıştı ama tebrikler başka türlü uyum olamazdı.

dolarus elif

Marjinal olmak ile muhalefet olmak arasındaki farkı bilmeyecek kadar cahil birisi. Zeka seviyesi ile dolar kurunun yükselişi ters orantılı.

şişman kızlarla sevişilmez

Benim bir arkadaş vardı, adamda kilolu kadın fetişi vardı. O bile anlam veremiyordu buna ama her kilolu kadın gördüğünde aklı başından gidiyordu. Küçükken başına ne geldiyse artık standartl erkek sevilerine tezat fantazileri vardı kadınların ebatları ile ilgili.

-Ben mi levent yüksel in "bı daha" klibinde oynayan şişman abla mi?
desem, "şişman" kelimesine varan cümlem bitmeden boşalır ahdjdj.

sözlük kızları ne kaybettiğine dönüp baksın

Oğlum nasıl itici bir çocukmuşsun yaaa, yeminle kardeşim falan olsan çok döverdim sırf tipten.

arkadaşlar ben sözlendim

Hayırlı olsun kardeşim ama bence buradan hafiften uzak durmaya başlaman lazım, gece saatlerinde aklın bulanabilir.

arkadaşlar ben sözlendim

Allah kabul etsin. Memeli göt başlıklarını da bu vesileyle bırakırsın inş.

arkadaşlar ben sözlendim

dünya evine atılan adım hayırlara vesile olsun, tamamına erdirsin.

pure purple violet

Gördüğüm yerde eksilediğim vasat troll.

Bu uygulamayı başkasına yapmıyorum.

sözlük kızlarınına son çağrı

attım ya g*tos neyine yetmedi. nankörsünüz.

gozlerinmeyhanesi v6

Boşansın alacam.