bugün

sevdiği entry'ler

ben bu yazıyı öylesine yazdım

Hayatin akisina yetisemiyorum. Bugun kendime biraz zaman ayirmaya karar gerdim. Yemek yaptim. Yemek yapmayi severim. Sonra kilden pokemon modeli yaptim. Kilden model yapmaya yeni basladim. Ama onu da sevdim. Kendime biraz zaman ayirdim diye ders calisamadim. Yarin 27 yasinda koca kadin azar isitecegim belki de. Kendime biraz zaman ayirdim diye evimi şu an bok goturuyor. Camasirlari bile toplayamadim. Bunlar fiziksel eksikler. Cogu zaman durup dusunecek vakit olmuyor. Bazen sosyal medyada digerlerinin sartlari carpiyor gozume. O zaman kosturup dururken bi an durup ya bi dakika diyorum. Ben bu sartlari hak etmemek icin ne yaptim? Neden hala disarda yemek yerken annem hic denemedi bunu diye bogazima diziliyor? Neden hic yurt disina cikamadim? Neden telefonumu 8. Yilinda hala kullaniyorum? Dugun yapmaya calissam boyle dugun yapabilir miyim? Sonra diyorum ki sakin ol lisa. Sosyal medyayi tam olarak bu yuzden kapattin.

Brn bazen cok dusunuyorum. Mesela dedem neden biraz kafasini calistirip okumamis? Annem babam onlerine cikan firsatlari neden bok gibi degerlendirmisler. Ben neden bu kadar ugrastim? Ilerde torunlarim olur mu? Ya benim babaannem soyle soyle seyler yapmis der mi? Gecenlerde dusundum. Ulan bi 100 liraya bitcoin alamamislar zamaninda derler mi yillar sonra? Ulan bi fenomen olamamislar allah cezalarini versin derler mi? Sonra diyorum ki hazira konmasin picler, calissinlar kendileri de.

Ben bu ortama nasil girdim ya? Benim botum yoktu abimin 3 5 numara buyuk botlarini giyip okula gidiyordum, dalga geciyorlardi. Benim ne isim var tatile miami ye giden insanlarin yaninda? Su amk un filtre kahvesini icemiyorum gunde 3 4 bardak. Bunye almiyor carpinti yapiyor. Su s...min fondoteninin yapayligindan da, tirnak yaptiriyoruz deyip kimbilir neden yapilmis yapma tirnaklardan da, dysonla yapilmis saclardan da tiksiniyorum. Alisamiyorum sozluk.

Su son bir sene icinde kendimi en iyi hissettigim ilk yer gecen bayramda eve gittigimde oldu. Bahceye gittik babamla anneme abimle.. ben tas topladim. Baya bildigin cakil tasi. Oha lan dedim kirmizi bu. Aha su da beyaz. Vohohovv yesil de var.. gollum gibi tas topladim. Kiymetlimisiiii verin biseee diye..

Benim burda ne isim var sozluk? Neden kendim gibi birileri yok etrafimda? Neden cimbizlamak gerekiyor insanlari?

Ne ariyorum ne istiyorum bilmiyorum. Renkli cakil taslarini bi ev maketi yapip duvarina yapistiracagim. Kilden de cililipaf yaptim. Duruyor masada.

Ci gi liiii paaafffff cii giii liiii...

Ben pokemon olup abimle savasmak istiyorum, cocuk olmak istiyorum. Bu sefer bi seyler eksik kalmasin ama.

geri zekali miknatisiyim

Bugün yeterince geri zekalı kişiyle görüşememiş, ben mesaj atana kadar. Kilo batra gibi biridir kendileri ama olmayabilir de.

Sesi çok güzel şarkıcı kendileri, sanatı sanat için yapmaktadır.

günün şarkısı

https://youtu.be/4EIKG7lw_GQ

Mutlaka kulaklıkla ve günde en az 3 doz dinlemeniz salık verilir. * * *

anın görüntüsü

Keşke kedimi de yiyebilsem...
görsel
görsel

anın görüntüsü

görsel
Arkadaşlar bi sn. bi şey deniyorum da.

sezenist a feminist

Sanırım sezen aksuyu seviyo.

sözlük yazarlarının itirafları

Dostlar iyi ki varlar!
Dün akşam depresyonda iken arkadaşım dedi ki; herkes kendini canını acıtır sen cellatlık yapıyorsun. Bu kadar kendine yüklenme.

kitap alıntıları

"istemeden varım ve istemeden öleceğim. olduğum şeyle olmadığım şey arasında, hayal ettiğim şeyle hayatın beni yaptığı şey arasında bir boşluğum."

Fernando pessoa- huzursuzluğun kitabı

geceye bir şiir bırak

"(...)
ellerini tutabilsem pia nın
ölsem, eksiksiz ölürdüm"

geceye bir şiir bırak

Dilce susup
bedence konuşulan bir çağda
biliyorum kolay anlaşılmayacak
kanatları kara fücur çiçekleri açmış olan dünyanın
yanık yağda boğulan yapıların arasında
delirmek hakkını elde bulundurmak
rahma çağdaş terimlerle yanaşmak için
bana deha değil
belgeler gerekli
kanıtlar, ifadeler, resmi mühür ve imza
gençken
peşpeşe kaç gece yıllarca
acıyan, yumuşak yerlerime yaslanıp uçardım
bilmezdim neden bazı saatler
alaturka vakitlere ayarlı
neden karpuz sergilerinde lüküs yanar
yazgı desem
kötü bir şey dokunmuş olurdu sanki dudaklarıma..

sezenist a feminist

A*kadaşlar siz saka mısınız aq? Sizin gibi düşünmeyen herkes terör zaten. Bu kadar aptalı Bayadır bı Arada görmüyodum ii toplanmışsınız şimdi sessizce dağılaralım pls.
şey yapın misal şey; egonuzu, leş ırkçı duygularınızla tatmin etmeyi bırakın da bı halta yaramaya çalışın ne bilim kendinize bı faydanız olsun falan.

anın görüntüsü

görsel
işte öyle bir şey.

sezenist a feminist

Biber salçası satacak bana.

anın görüntüsü

kahve kitap ikilim var gelirsen.. ocakta yemek var yersen.. ben var seversen.. ha bı de yol var gidersen

görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.