bugün

entry'ler (8074)

düşün ki bu onu okuyor

Benle konuşma ya.

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

Pauahahahahhahahahshshshshssh erk*kler tam şebeksiniz he.

anın görüntüsü

En çok ben okuyorum evet.
görsel

suzan defter

Hahahaah acaba kafayı mı yedim diyerek bi 20 sayfa okuduktan sonra yok olmayacak böyle, allah bildiği gibi yapsın bu yayını, yanlış basmışlar of diyerek sinirlendikten sonra biraz araştırınca kitabın dizaynının böyle olduğunu anladığım ayfer tunç kitabı.

sözlük yazarlarının itirafları

Bütün gün bir duvarı izleme ihtiyacı ile doluyum bugün. Başka bir meşguliyeti kafam almıyor, sadece düşünmek istiyorum tüm gün. Biraz olsun düşünebilmek için buraya yazıyorum burda vakit geçiriyorum.

kulaklıkla kitap okuyanlar

Her daim ben.. Birincisi dışardaki gürültüyü bastıyor ikincisi müziksiz hiçbir iş yapamam.. Odaklanamam.

çay içmenin en çok zevk verdiği an

Detaylı bir temizlik sonrası aşırı yorulduğunda.

eski günleri özlemek

Eski günlerdeki neyi özlediğimi bilmemekle beraber hissettiğimdir. ilerki zamanlarda da bu günleri özleyeceğim. Eminim ki Geçmişe özlem duymanın bir yerlerde bir psikolojik açıklması vardır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Marangozluk... Bu kadar stres atan bir iş yok ya. Para derdi olmasa 10 numara iş. Bugün bir çalışma masası monte ettim.. Yemin ederim tüm sinir stresim gitti.

türkiye hava yolları

Olması gereken.

doğru kişinin kendisini bulmasını bekleyen insan

Doğru insanlar adım atmaz diyerekten kendisini sarsmak istediğim insandır.

lgbt yürüyüşlerinde neden hiç akp ve mhp li yok

Bilinçli bir insan neden akpli veya mhpli olsun??

sözlük yazarlarının itirafları

Aşık olduğum kızın hetero olması canımı çok sıkıyor bu aralar. Tamam yine erkekleri sev ama ben seni daha mutlu ederim mal olma...

şiir yazmak

Ağlayarak günlüğünüze yazmak şeklinde yapılınca daha verimli oluyor. Denendi. Daha iyi hissettiriyor.

anın görüntüsü

Yaşam enerjimi yerine getiren o kombinasyon.. Kasvetli hava artı uzun yolculuk..
görsel

anın görüntüsü

Şöyle bir köşem olsaydı da sürekli kitap okusaydım (tüm gün tivit okudu).
görsel

feministlerin gerizekalı olması

Ulan eşitlik sizin neyinize lan. erkeklerle eşit değil erkekleri sömürdüğümüz bir sistem kurana kadar devam edeceğiz. Önce sizi bir güzel sömürelim cinsiyetiniz yüzünden dünyayı sizi bir dar edelim sonra konuşuruz eşitlik hümanizm falan.

sağlık çalışanlarının son derece ukala olmaları

Ukala değil tepkili diye değiştirilmesi gereken başlık. Sistem içinde o kadar çok sömürü ve mobbing var ki ister istemez bir tepkiye dönüşüyor. Beğenmiyoruz çekip gitmiyoruz değiştirmeye çalışıcağız?

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

Müthiş çekmişim her yere atasım var.
görsel

yazarlar şu an ne yapıyor

Ev arkadaşım muazzam bir yemek yapmıştı onu yedik afiyetle şimdi de çayı koydum çayın demlenmesini bekliyorum bugünden tam bir verim almış olmak için.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.