bugün

entry'ler (1057)

hoşcağalın gidiyom ben

Sözlükten bir süre uzayan yazar beyanıdır. Guruşürüz.

atatürk düşmanlığı

Türkiye sınırları içerisinde yaşama hakkı olmayan kişilerdir. Yallah arap yarımadasına.

milas16

Düşünme yetisini kullanmayı unutup her şeye he diyen hede.

uludağ sözlük moderasyonu

Çekirdek üye sayısını birkaç kişi sayesinde düşüren moderasyon takımıdır.

Yakında hepimiz gidince bakalım kimi çaylaklayacaklar.

metroda bacaklarını açarak oturan erkek

bacak aranda testis olması sana bu özgürlüğü vermez.

adam açmış bacakları üç kişilik yere oturuyor tek başına, yanında hamile kadın ayakta. senin kafana çomak sokayım ben çomar seni.

Edit: arkadaşlar başlık altında kız olduğumu düşünüp gerek cinsiyetçilik ile gerek de “taşak boyutunda beynim olduğuyla” bana karşı söylenenler var. Üç beş gramlık beyniniz ile rica ediyorum burayı terk edin.

Ulan ben de erkeğim sizinkinden büyük olmasın benimde taşaklarım var ve otururken sorun yaşamıyorum. Yaptığınız şovu kesin ulan.

Cinsiyetçi pislik diyen arkadaşın kafasından verin bana, torbacısının numarasını söyleyin. Bir arkadaş fotoğraf eklemiş entrysine, adamın oturuşu normal mi sizce?

Orda burda medeni olmaktan bahsedip gelip burda tatava yapmayın. Evinizin kapısından çıktığınız andan itibaren kimseyi rahatsız edemezsiniz.

yeni açılacak youtube kanalına isim önerileri

Natube
Natural+tube
Teşekkürler.

erkeklerin ezildiğini düşünmek

Şüphesiz ki pozitif ayrımcılık sonucu erkeklerin haksızlığa uğradığını düşünmektir.

Neden diye düşünmek gerekir. Ne de olsa türk toplumunda erkeğin misyonu ve özellikleri vardır.

-erkek kadından güçlüdür.
-erkek kadından haklıdır.
-erkeğin yaşama hakkı daha önemlidir.
-erkeğin koruyucu bir misyonu vardır.

Peki bir de şöyle bakalım; standart erkek bir hödük geliyor, pozitif ayrımcılık kadınları yüceltiyor diyor. Aynı zamanda bu erkek görevinin kadını korumak olduğunu düşünüyor. Yani kendisi ile çelişiyor.

Ayda bir hafta regl oldukları için işe gelmiyorlar diyor bu hödük kişisi. Kendisinin dişi ağrıdığında hastanede hekim döverken acılar içinde kıvranan kadının çalışmasını bekliyor.

erector un hesabını silmesi

Sözlükte durmamız için bir anlam kalmamıştır.

versace eşofman takımı

Giyen kadın ya da erkek kişisinin rezil olduğu cadılar bayramı kostümüdür.

ben şarkımı söylerken

Hikayesini bilen sözlük yuzırları için mental rahatlamanın doruklarını yaşatan şarkıdır. Teşekkürler şebnem ferah.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

(bkz: tinder)

(bkz: Dm)

Sözlükte avlanmak da neden bıro.

metroda sarı çizgiyi geçmek

Sakin ve sıradan hayatlarına renk ve heyecan katmak isteyen insanların aktivitesidir.

29 kasım 2021 hava durumu

2021 yılında karşımıza çıkan en güzel hava durumudur.

metroda bacaklarını açarak oturan erkek

çevresindekilerin rahat oturamamasına sebebiyet verir. kötü görüntü oluşturur. eğitilmez bir kırodur.

edit:görünen o ki aramızda bir adet böyle eğitilmez bir kıro var.

Edit2: kadınlar için de geçerli. Kardeşim iki kişilik koltuklarda iki kişi oturur sen yayılamazsın.

yazarların son yediği kazıklar

Sabah bir mutluluk kovan fırına gittim. 3 dilim pastane pizzası istedim. 45 lira istediklerinde yiğitliğe bok sürdürmemek için ödedim. Ulan newyorker gibi pizzacılar dilimi 15 liraya pizza satamıyor.

Kimsiniz ulan siz.

sıvet raşşa canı beni

Rus kadına osmanbey’de karşılaşınca sorulan nerelisin sorusunun cevabı.

cihangirde yaşamak

Güzide semtimin araplı yolları.
görsel

ajda pekkan

Ajda isimli albümü kendi deyimiyle son albümüymüş. Ne diyelim?

spoiler

Gerisini sormican, yaşamaksa yaşican
illa ki bitecek
E alışacan
Ölene dek unutmican ama ölene dek unutmican

spoiler

nükhet duru

Ne eksik ne fazla, en iyilerden.

frank lucas

Özür dilerim ama ben frank’ı özledim. O yokken entry giresim gelmiyordu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.