bugün

sevdiği entry'ler

polise pardon bu sahteydi asıl kimlik bu demek

Kuşkusuz çevirmede kimlik soran polise kimliği çıkarıp "pardon bu sahte olandı" deyip yerine koyduktan sonra aslını göstermektir. Adam iyi birisine benziyordu, "ikisini de al gidelim" dedi. Taksiye para vermeyeyim diye kendi götürecek sandım. Ta kaç yıl önce, ev arkadaşım dakika başı aramıştı.

kapı arkasına asılan askılık

Ya ben bundan nefret ediyorum ama çok iş görüyor. Çok varoş farkındayım ama ondan kopamıyorum. O olmazsa eşyalarımı nereye asarım? Her seferinde dolaptan askı al as, giyeceğin zaman askıdan çıkar falan.

Ne onunla ne onsuz olamıyorum.

gülşen in donlu twerk ü

baya baya seksi, güzel şarkıcımız. ulaşılamayan her kadını da neden kötüler bizim millet, garip. eziklik psikolojisi herhalde. yazık. şu kadının sahnesini görmek lazım bigün.

muhallebi çocuğu şeklinde deyimi olan millet

Araştırın bakalım o deyimim kökeni “muhallebi çocuğu” ifadesi nerede geliyormuş.

kızlı erkekli öğrenci evi

Hicte zina yuvasi falan degildir.

Ev arkadaslarimdan ikisi karsi cinstendi. 4 odali villa da oturuyorduk 4 kisi. Gorseniz counter atardik evde falan. Bu kizlardan birinin erkek arkadasi oldu ikinci yil da. Koza demis ki ya evdekiler ya Ben. Kiz elemana siktiri cekti. 4 yil bir fiil kardes gibi yasadik evde. Kimse kimseye yurumedi, kimse kimseyle sevismedi. Hatta bir arkadasimiz gelip bizde kalacakti bi gece kizlari taciz etmeye kalkinca dovduk tekme tokat. Herif dedi ki hep siz mi sikeceksiniz bi daha dovduk.

Ozet zina falan olmuyor.

Edit: bir kiz babasi olarak soyluyorum herkesi kendiniz gibi sapik sanmayin. Kizim 3 yasinda sizden daha akilli kararlar verebiliyor.

frank lucasla seçim iddiasına giriyoruz kampanyası

Hikayeden kampanyadır.

Bu troll seçimlerin 2023'te olacağını sanacak kadar sapıtmış.

La şahsımın 2023'e kadar idare edecek hali mi kaldı? Seçimler 2022'de...

günlük yazan ve ağlayabilen erkek

Toksik masküliniteye aparkatı çakmış ve hayatından def etmiştir. Kibardır, centilmendir, duygularından kaçmayacak, onları bastırmayacak kadar cesurdur.

Neredeyse yok denecek kadar azdır, nerededir, ne yapıyordur şu an acaba?

ilk buluşmaya evden pasta yapıp getiren kız

(bkz: sen de bunu yedin)

ilk buluşmaya evden pasta yapıp getiren kız

Kız pastasıcıda çalışıyor galiba, saf çocuk da hemen inanmış.. parmağında oynatır kesin.

hayattaki en büyük zenginlik

başkalarının hayatlarını kıskanmadan yaşayabilmektir.

tisk in asgari ücret 3100 olsun teklifi

onlar masanın işçi tarafında değil öbür tarafında olduğu için şaşırtmayan bir tekliftir.

milletvekillerinin tbmmde yakapaça kavga etmesi

mafya liderinin içişleri bakanı olduğu mecliste normaldir.

kızılay avm

Kuşkusuz cidden en bok avm. Hani Ankara dışında pek avm bilmem ama eminim. içini kime yaptırdılar acaba, o aralar ruh hali dalgalı olan bir ergene mi?