bugün

sevdiği entry'ler

mavilim incilim

Ben bu türküyü bilmiyorum ve utandım.

Sözlüğü terkediyorum. Kendinize çok iyi bakın.

Yazıklar olsun bana be.

şeref taşlıova

Şeref Taşlıova (1938-2014), Çıldır doğumlu, Terekeme Türklerin’den, bâdeli halk aşıklarımızdandır. Âşık Şenlik’in oğlu Kasım’ın çırağıdır. Şenlik kolunun değerli temsilcilerinden birisidir. irticalen şiir söylemekte, aşık atışmalarında, halk hikayelerini hem icra etmede hem de halk hikâyesi oluşturmakta oldukça başarılıdır. 157 tane âşık makamını bilir. UNESCO tarafından “Yaşayan insan Hazinesi” olarak seçilen âşık, Ardahan Üniversitesi tarafından verilen fahri doktora ünvanına da sahiptir. Âşık Şeref Taşlıova, 1971 yılından itibaren Avrupa'da, sonraki yıllarda da Singapur'dan Sibirya'ya dünyanın farklı ülkelerinde hikâye anlatma festivallerinde ve UNESCO'nun birçok programında bulunmuş. BBC'nin ve Japonya televizyonlarının Türk kültürüyle ilgili çektikleri belgesellere de danışmanlık yapmıştır. Ankara’da, Bağlum Mezarlığı’nda medfun bulunmaktadır.

ekrem imamoğlu nun 2 nci balıkçı vakası

2 hdp li vekille balıkçıda yakalanmış. allah siz gibileri islah etsin mevla iki yakakanızı bir araya getirmesin amin..

https://www.youtube.com/watch?v=t8fCVWG-iH8

wednesday

beni ekran başından kalkıp emily 203 üzerine parmağımla pıt pıt mac d for danger sürmek zorunda bırakan dizi. hangi ruj acaba o ya.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

En fazla ne olabilir ki”? Deyip görsellere tıkladım. Aklım çıktı arkadaşlar, gece bakmayın.

ekşicileri sevmeme nedenleri

çoğunun entel ve yüce kişiliklerinin tamamen palavradan ve özentilikten oluşması.

bir insanla ilişiği kesmek için yeter sebepler

atatürk düşmanı olması, türk düşmanı olması, hadepe'yi desteklemesi, yalan söylemesi, sinsi olması, akabeli olması, cahil olması, gerçekçi düşünemeyen sığ kafalı biri olması.

işte bu yüzden yalnızım...

eski sevgilinin whatsapp ta engellememesi

Hala bir açık kapı bırakmasıdır.

Şahsen ben ayrılık sonrası, kendisi çok ısrarcı olduğu için engellemiştim. Sms ve aramaları da engelli aramaya düşüyordu.

En son çok şükür pes etti. Numaramı silmiş.

Dönerim diyedir bence.

ördeğe arkadaş olalım mı demek

Olum aşırı tatlılar lan. Bir kere zararları yok. Kimseye kötülük yapmayan, kendi halinde takılan hayvancıklar. Üstelik hem havada, hem suda, hem de karada yaşayabilen evrim harikası arkadaşlar bunlar.

ingiltere'nin başkenti Londra'da bu adamlar için yürüyüş yolu bile yapmışlar. Hak ediyorlar kesinlikle.

görsel

ördeğe arkadaş olalım mı demek

bunlar bornozları giyiyor, tek sıraya giriyor ama tek istekleri dalin...

ördeğe arkadaş olalım mı demek

ördeğe seve seve kabul edeceği bir teklifte bulunmaktır.

yalnız olmamak gibi bir durum varsa kesinlikle onu tercih eden, aşırı sıcakkanlı hayvanlar ördekler. bir içgüdüden kaynaklı falan mı bilmiyorum ama hiç tek başına takılmayı tercih eden bir ördek görmedim. hep bi arkadaş grubu, hep bi ortamı var bu elemanların. çok da sevimliler üstelik.

sonuç: 10/10 arkadaş olunur.

kıyafetin üstünden sokan sivrisinek

Bunların toplantı merkezleri sulak yerlerdir. Asalak şekilde uçuşur. koşu yapıyor iken, bir kaçını yutabilir, bazıları sırf değişiklik olsun diye burnunuza kaçabilir, kaçmakla kalmaz oradan geniz ve mideye geçebilir. Aşırı heyecanlı varlıklardır. Geceleri çıplak vucudun herhangi bir yerinde karnını doyurmaz, illa başınızın yanında vızıldar neden? Çünkü siz uyanın diye, saklambaç oynamayı çok severler, psikolojiniz sağlam olması gerekir. Yatarsınız yine gelir, ışıkla gider. Bildiğiniz kıçında sensör var gibi davranır. Çok af edersiniz bildiğiniz günümüz ibnesidir bu varlıklar. Teşekkür ederim.

sevgilisine prensesim diyen erkek

Delikanlı kadını bozar böyle sözler. Prenses asıl o amk, nerede lan benim tesbihim? Yine çok sinirlendim bak.

fadimenin dugununde halay basi

Benim için değerli bir sözlük yazarıdır. Allahına kadar Türkçüdür, turancıdır yalnız insanları ideolojisine göre yargılamaz, efendi bi hemcinsimdir. Sen solcusun, vatan hainisin darkness demedi diğer Türkçüler gibi bu zamana kadar. Ayrıca yaratıcı ve güzel bi nicke de sahiptir.

Beraber Suriyeli, Afganlı avlayacağımız günlere be güzel kardeşim. Var bi hayalimiz işte. *

açık oylayıp üstüne favlayan yazarın asıl amacı

“Çok tatlısın, tanışalım mı?” demek değildir tabi. Entrynizi beğenmiştir, üstüne de fav atmıştır fav listesinde entryniz dursun diye. Ne kıvırdım be, bi daral geldi sanki yine bana..

düğünde seksi kadın dansına izin veren gelin

Ya ne var kardeşim kadın eşi olacak adama görsel şölen yaşatmak istemiş… şaka şaka, ben olsam o seksi kadın dansı yapan kadınları oracıkta yolardım. Ama ablaya gavatlığından ötürü ödül vermek şart oldu bence, ödüllük hareket çünkü.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

An itibariyle Fahrettin koca;

görsel