bugün

sevdiği entry'ler

ailen istemiyor diye sevgilinden ayrılır mısın

eniştenizi ilk başta istemedi benim ailem ama yüksek sesle (içimden tabii) “ben bu adamla evleneceğim” dedim ve evlendim. Sonradan alıştılar tabi eşime. Konu sevgiliymiş lakin zamanında sevgilim olan adam şu an eşim olduğu için problem yok bence.

Ailenin kararları önemlidir ona sözüm yok ama kendinizin kararı daha çok önemlidir. Sonuç itibariyle ileride hayatınızı siz yaşıyorsunuz aileniz değil. Konu kilit.

15 yaşındaki bir kızla evlenilir mi sorunsalı

Böyle sorunsala tüküreyim. Ulan 15 yaşındaki kız evliliği ne bilsin, sorumluluk almayı nasıl becersin be. Hakikaten şu sözlükte acayip sapıklar var, 15 yaşındaki kıza göz dikip evlenecek kadar mı aşağılık oldun anasını satıyım. Eh be vicdan, herkese uğramıyorsun ya cidden çok kırgınım sana.

Azalarak bitin amk, acı çeke çeke bitin hem de..

sevgilisine prensesim diyen erkek

Delikanlı kadını bozar böyle sözler. Prenses asıl o amk, nerede lan benim tesbihim? Yine çok sinirlendim bak.

fadimenin dugununde halay basi

Benim için değerli bir sözlük yazarıdır. Allahına kadar Türkçüdür, turancıdır yalnız insanları ideolojisine göre yargılamaz, efendi bi hemcinsimdir. Sen solcusun, vatan hainisin darkness demedi diğer Türkçüler gibi bu zamana kadar. Ayrıca yaratıcı ve güzel bi nicke de sahiptir.

Beraber Suriyeli, Afganlı avlayacağımız günlere be güzel kardeşim. Var bi hayalimiz işte. *

açık oylayıp üstüne favlayan yazarın asıl amacı

“Çok tatlısın, tanışalım mı?” demek değildir tabi. Entrynizi beğenmiştir, üstüne de fav atmıştır fav listesinde entryniz dursun diye. Ne kıvırdım be, bi daral geldi sanki yine bana..

düğünde seksi kadın dansına izin veren gelin

Ya ne var kardeşim kadın eşi olacak adama görsel şölen yaşatmak istemiş… şaka şaka, ben olsam o seksi kadın dansı yapan kadınları oracıkta yolardım. Ama ablaya gavatlığından ötürü ödül vermek şart oldu bence, ödüllük hareket çünkü.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

An itibariyle Fahrettin koca;

görsel

geceye gerçek bir türk milliyetçisi bırak

içimdeki Türkçü turancıyı çıkartmayın lan. Şaka şaka Alın size sağlam bir Türk milliyetçisi;

görsel
(bkz: Ziya Gökalp)
Üzerine tanımam şart olsun..

sözlükte kavga olacak hissi

bence olmaz. dizlerim ağrımıyor çünkü.*

Kadın gibi kadın. Bilgili, kültürlü bir de kendisiyle mültecilere karşı birlik olduk. Olmaz inşallah ama olur da ülkede mülteciler yüzünden ileriki yıllarda iç savaş çıkarsa beraber olup av tüfekleriyle mülteci avlayacağız.

Kendisine benden hep destek, tam destek. iyi ki tanımışım seni güzel insan. Adamsın..

erzurumda polise taşlı sopalı saldıran suriyeliler

Şikayetçi olan Erzurumluya su veren itfaiyenin hortumuna hürmetlerimle...

https://secim.haberler.co.../erzurum-secim-sonuclari/

Lan iblisler, jivkov döneminde o kadar Türk sürüldü Bulgaristan'dan, para yoktu, devlet bu yamyamlara verdiği desteğin yüzde birini vermedi. Peki bu insanlar buna benzer tek bir olaya karıştı mı? Hepsi namusuyla çalıştı, bu ülkeye yararlı insan oldular.

Ümmet kardeşliği yok, Türk birliği var. işte o kadar!

kuşadası nda kaybolan evli ve çocuklu genç adam

kuşadası davutlar'da(siteler) yaşıyorum.takipde olacağım.umarım sağ salim bulunur.ailesine kavuşur.

sol gerici sjw yaratıyoruz

@fadimenin dugununde halay basi

ona birazcık terörist sakine cansız fotoğrafı, bir tutam kobane duyarı, bir çimdik berkin elvan posteri, azıcıkta zafer işaretli vur gerilla halayı eklersek tam oluyor.

(tercihen sarı kırmızı yeşil renklerle süslenmiş pankart ve kıyafetler)

1 kürt 1 kürt daha kaç eder

kükürt eder.

Bugun denk geldik ayhan asan uzerine muhabbetlestik. Yanliz bunca yillik hayatimda biriyle ayhan asan muhabbeti yapacagim aklima gelmezdi. Bu duyguyu yasattigi icin minnettariz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.