bugün

entry'ler (10262)

100 000 dolar için yarım saat hakaret yemek

Vallahi bana uyar. Sonuç itibariyle hayatımızda mutlaka kavga etmişliğimiz, küfür yemişliğimiz vardır bu yüzden 100.000 doları gönderecekseniz iban paylaşımı yapacağım asfafssdasdfd.

Yalnız anaya bacıya küfür etmeyelim, o konuda hassasım. *

kürtler

Sabahtan akşama kadar Uludağ sözlük’te konuşulan, gömülen insanlar. Vallahi Kürtler çok sabırlı insanlar lan, yani kürdün birisi de çıkıp demiyor ki alemin derdi biz olmuşuz zamanında demek ki iyi koymuşuz diye.

Ben olsam derdim yani.

mesaja cevap alamayınca hissedilenler

Bir şey hissetmiyorum. Bu tür durumları pek takmadığım için genellikle koy götüne rahvan girsin moduna bağlıyorum.

Sonuç itibariyle beklenti insanı üzer, üzülmemek için beklememek daha mantıklıdır.

içip içip sözlüğe entry giren tip

Millet içip içip mahalleyi ayağa kaldırır bizler de sözlüğü ayağa kaldırıyoruz işte niye gömüyorsun lan o kadar?

Barış beye bir kadeh viski verelim lütfen. *

aşığım lan sana diyen erkek

--spoiler--
Şeyetmek için aşık mı olur ya bi insan.
--spoiler--

Aşık taklidi yapar cnm, aslında aşık değildir. Bu bir nevi köprüyü geçene kadar ayıya dayı demektir. Sana ayı demek istemedim o dallamanın düşüncesi bu şekilde işte, yanlış anlaşılmasın. *

sonra döndüm dedim ki

Sokayım böyle hayata. Çalış çabala nereye kadar…

Zalbert içkinden bir kadeh ver lan bana da gelmeye başladılar asfadfadadasssdfff.

sözlük yazarlarının tutkuları

Tempolu yürüyüş yapmak. Özellikle sinirlendiğim zaman birilerine muhakkak 2 km tempolu yürüyüş yaparım, takarım kulaklığı açarım bi death metal oh mis.

Yüzmeyi severim ama yürüyüş daha cazip geliyor bana ya. Yüzmek de güzel, onun yeri de ayrıdır.

sen neden içmiyorsun

Vallahi ben içme isteğimi hafta sonuna saklıyorum, hafta içi erken kalktığım için ve en önemlisi çalıştığım için alkol almıyorum. Önceden alıyordum da malmışım tabi orası ayrı.

Ya aslında alkol almak mallık ama duramıyoruz işte…

turizm bakanı nın kışın gezme tavsiyesi

Enerji bakanı banyoya kum saati koyun der, turizm bakanı da kışın gezmenizi tavsiye ederim der. Ulan yakında yatak odak odamıza giriş yapacaklar az kaldı…

Göt kesen soğuklarda nasıl gezelim bakan bey? Bence tadı olmaz yani.

viyana ya gitmek

Beni de götür allahsız. Sen birinden kaçmak için gitmek istiyorsun ama ben de Türkiye’nin bok gibi olan ekonomisinden kaçmak istiyorum işte.

Bak valla sesim çıkmaz uslu biriyim ben. *

içki içerken yüzün kızarması

40 yaşında CHP’li teyze tipi var zalbert’te. Her an mitinglere gidip pankart açacakmış gibi. Asfafafadasdfff.

kıçının şeyine kadar dövme yaptıran denyo

Kimseyi ilgilendirmeyen denyodur. Yahu kardeşim size anormal gelen şey başkasına belki normal geliyordur. Ayrıca dövme bir vücut aksesuarıdır, yani isterse penisine ya da vajinasına yaptırsın, kendisini bu şekilde iyi hissedecekse bize ne amk?

Teflon dayı yakışmadı sana gericilik yapmak. Şiddetle kınadım bil yani.

true nun karı çıkması

Para var huzur yok nickli yazar sürekli true’nun kadın olduğu söyleyip duruyordu, true’da dün sözlüğe bel altının fotosunu çekip yükledi. daha çok sözlük gündeminde tutup durursak bu konuyu yakında adam çıplak şekilde bel altının fotosunu yükleyecek. Yani yaprağı olan dayı bile unutulacak aman diyeyim!

Ayrıca bu başlığı kendi niye canlandırdı o da kafamda soru işareti ya neyse artık.

türkiye de enflasyon krizini yaratan erdoğan dır

Biz de enflasyon krizini başkası yarattı diye düşünüyorduk Nagehan, aydınlandık yani. Te allam ya.

Zamanında Erdoğan yalayıcılığı yapanlar Erdoğan’a muhalif olmaya başlamış şu işe bak sen, acaba Erdoğan’ın gidici olduğunu anladılar mı ki…

doktorun 6 asgari ücret alması

işçilere, emekçilere olan saygısızlıktır, bunun başka açıklaması yoktur. Tıp okumuş olabilirler, insan canı koruyor olabilirler fakat ona bakarsan bu ülkedeki işçilerde fabrikaları döndürüyor, Türkiye’ye de birçok katkıları vardır. işçiler neden hak ettikleri maaşı alamıyorlar?

Ulan adamlar ya da kadınlar sabahın bilmem kaçında çıkıp akşamın bilmem kaçında eve giriş yapıyorlar, bir de yetmiyor mesaiye kalıp fazla para alır mıyız düşüncesine giriyorlar. Lan bu insanların yaptığı iş değil de doktorların yaptığı mı iş?

Ülkede adaletsizlik olduğu müddet bu ülkeden hiçbir sikim olmaz kimse kusura bakmasın. Ve doktorlardan ziyade her zaman işçinin, emekçinin hakkını savunacağım, bana göre bu ülkede en çok yıpranıp, hak ettikleri ücreti alamayan onlar.

asgari ücretin 9 900 tl olacak söylentileri

Kaç kere diyoruz kimse anlamıyor galiba. Asgari ücrete zam yapılmasına gerek yok, enflasyon düşsün gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. Ama bu ülkede yapılan zamlara sevinen kitle olduğu için bu zamlar onları bir hayli sevindiriyor sonra Erdoğan bu sayede oy topluyor amk.

Ulan ülkende alım gücün düşük, Türk lirası değer kaybediyor, ota boka konan zamlar var, dolar-euro allahu Ekber dağına tırmanmış, asgari ücret isterse 15.000 lira olsun ya…

insanlar çok cahil, insanlar ileriyi göremiyor ve bu durum tüm Türkiye’nin kaderini olumsuz şekilde etkiliyor. Acaba hükümet niye zam yapıyor asgari ücrete diye kimse düşünmüyor lan. Çıldıracağım…

uludağ sözlükteki doktor düşmanlığı

Doktor düşmanlığı yapıldığını zannetmiyorum sadece içlerinden bazıları eleştiriliyor, bu da normal bir durum bence. Hastalara köpek çeken, hastaları küçümseyen doktorları da mı övelim, bunu mu istiyorsunuz?

Adam gibi işini yapan doktorları eleştiriyorlarsa o zaman müdahale edebilirsiniz.

ben doktorum benimle konuşamazsın

Bana bunu diyecek doktora ay hoşt köpek derim kimse kusura bakmasın. Doktor olduysan ilah mı oldun amk, bu ne kibir?

Arkadaşlar kimse eleştirilemez değildir, bazı denyo doktorlar vardır. Yani doktor diye kimseyi tepenize çıkarmayınız. Herkes haddini bilsin.

şafak türküsü

Ahmet Kaya tarafından seslendirilen bir Nevzat Çelik şiiridir. Adam cezaevinde yazmış bu şiiri fakat Ahmet Kaya’da harbiden güzel söylemiş. Normalde metalden başka müzik dinlemem de bu tür şarkılar harbiden yüreğime dokunuyor resmen.

Ölümü özledim anne
Yaşamak isterken delice.

Söze bak beee…

başlıkları engelle butonu

Acilen sözlüğe gelmesi gereken butondur. Lan saat olmuş bilmem kaç Aydınoğlu denen tip azdı mı kudurdu mu ne oldu bilmiyorum ama sol frame’i adeta becerip atıyor.

Ben bu internete para ödüyorum kardeşim mecbur muyum aydınoğlu dallamasının başlıklarını görmeye ya?

Yazıklar olsun sana zall…