bugün

reha muhtar

hayatımıza ilk olarak atinadan bildirerek girmiştir, çocukluk yıllarımız olduğu için hatırlamayız pek. lakin özel tv lerle beraber 90 lı yıllarda oyle bir 2. giriş yapmıştırki hala kurtulamadık kendisinden, yok gülşendi, yok beşiktaştı her yanı sardı haberleriyle, evet hakikaten gördüğüm yerde kapatmaktayım kendisini ama yine çıkıyor yine çıkıyor karşımıza. kendisi zeki olup olmadığı konusunda çözemediğim yegane insandır, çok zeki olmadığına eminim ama aptal bir adamdır da diyemiyorum kendisine. zamanında piyasadaki kalitesiz yayın boşluğunu iyi görmüştür, lakin her yerde olduğu gibi türkiyede de kalitesiz insan vardır ve hatta az da değildir ama o dönemlerde bunlara yönelik kalitesiz program yapılmamaktadır, kendisi gelmiştir ve bu boşluğu inanılmaz ölçüde doldurmuştur, seviyesizlikte peak yapmıştır kendisi. belkide türk televizyonlarının bu seviyesiz noktaya gelmesinde en büyük rolü oynamıştır , haber bültenleri şov programına dönüşmüştür sayesinde, hayatımıza kattığı gereksiz ünlülerin adını ve sayısını hatırlamıyorum açıkcası. sinir olunası başka bir durumda şudur ki bu efendiyi bir programa davet ettiklerinde türk televizyonlarının duayeni büyük haberci falan diye tanıtırlar ona sinir olurum ben, reha abi büyüksün diye yalakalık bile yaparlar hatta. oyle işte sayın okur pek hazetmem kendisinden anladığınız üzere.
güncel Önemli Başlıklar