bugün

pembe panter nasil bok rengi oldu

efendim malumu aliniz pembe panterin yeniden cekimi yapildi. buyuk beklentilerle yapilan bu yapim tek kelime ile rezalettir. hollywood'ta yeniden cekim furyasi tam gaz giderken bu sefer tam anlami ile sapa oturmustur bu filmde.

cunku mufettis clouseau tiplemisini peter sellers'tan baskasi beceremez. steve martin'in böyle bir hatayi nasil yaptigi sasmaktayim. gerci kendisinin bizde kredisi coktur oynadigi filmlerden dolayi. * ama ne yazik ki onun varligi bu filminde en hafif deyimle rezalet olmasini engellemiyor. jean reno, calvin kline'nin performanslari ise felaket. sanki yahu ne isim var burda derlermis gibiler.

efendim filmde konu guzel olabilir(!) cekimler sahane ama black edwards'in yonetmedigi peter sellers'in oynamadigi pembe panter filmi olsa olsa bokrengi panter olur.

hadi onu gectim iyi niyetli bir canlandirma calismasi diyelim. ama kasimpasa dilberine benzeyen beyonce knowles'in oynatilmasi herhalde bu filmde mtv'ci lagalugaci gencligi filmi satmak icin bir hamledir.

ilahi hollywood sen bu kadar dustun mu ? hic mi portfoyunde claudia cardinale'in, capucine'nin yerine koyabilcegin bir oyuncu. bula bula bu soparimi buldun? ama ne yapalim ki o tip buyuk aktrisler cagi gecti ve böyle kaziklara meydana kaldi.

benim tavsiyem bu filmi izleyeceginize camdan bakin daha iyi.

olaki seyretmek zorunda kalirsaniz turkce dublajindan kaciniz. cunku okan bayulgen'in ozturk serengil diyalektigini yapmaya calismasi basiniza agrilar sokabilir. hakikisi varken taklitine ne gerek var. gerci kelajli melajli diyalektigi mucap oflu yapiyordu ama herneyse... velhasil-ı kelam bu filme harciyacaginiz zamanda oturun cengel bulmaca cozun daha iyi yahut ne bileyim kafaniza gore takilin.
güncel Önemli Başlıklar