bugün

londra da ogrenci olmak

Biraz pahalı bi eylem olsada, eglencenın doruklarına cıkacagınız kesindir.Dersler haricinde yapılacak cok sey var bu sehirde.Club sevıyoesanız en iyisi var (bkz: mos).Jazz seviyorsanız dolu jazz bar var.Hıc bi bok sevmem ben diyorsanız, mp3 playerı takıp caddede yurumesi bile cok eglenceli.Ayrıca cok yagmurlu diyorlar ama bu sene dogru duzgun yagmur yagmadı.Hep kapalı oldugu dogru ama yagmurlu bi sehır demek pek dogru olmaz.En azında istanbulda daha cok yagıyor.

Kendinize gore arkadaslar bulmanız cok onemlı bı unsur.Eger kafa dengi birini bulursanız, yaz tatili için donmek bile istemeyebilirsiniz.Diğer turlu, cok kafa dengınız olmayan ınsanlarla arkadaslık yapmak bıraz tempoyu dusurebılır.Bu guzel sehre gelıp kendını odaya kilitleyen ogrencıleri anlayamıyorum.Bence istanbuldan sonra avrupanın en guzel sehri.istanbula torpil gecmiyorum.Hıc bi yerde o eşsiz bogaz manzarası yok.Eğer deniz kıyısında olan bi şehirden geliyorsanız, Denizi özleyeceksiniz.Deniz bi şehri gercekten daha guzel kılıyor.

Yemeklere gelince eve bizim mutfagımız kadar kaliteli ve lezzetli şeyler bulmak zor.Ama Londrada heryerde Kebabcı gormenız mumkun.Yemek konusunda herseyı bulabılırsınız.Sulu yemek yapan yerler bile var. (bkz: ev yemeği)

ilk senense kesinlikle yurtta kalmanı öneririm.Arkadaslık ve sosyal yasam için gerekli birşey.

ve son olarak Alışveriş cenneti olan bu ulkeye gelirken, kesinlikle kendini maddi acıdan iyi hissettiğin zaman gel.Cunku Bır cok sey Turkiyedekinden daha pahalı.Ama turkiyede bulamadıgın seyleride burada bulman cok yuksek.