bugün

uzun uzun rüyasını anlatan insan

kafa siken insandır. bunların bir diğer modeli olan, her şey'in en iyisi insanı vardır.

öyledir ki, bir anlık boşluğundan yararlanan X'in ağzından aniden şu cümle çıkar;

" böyle olduğuma bakma ben.. " evet. o an bitmiştir her şey. X, önünüzde ki 1 saatlik zaman diliminde, dünyayı kurtaran adam kıvamında her spor aktivitesinin, her matematik probleminin supermanidir. bunları yaparken de ilginç atraksiyonlar yaşamıştır. ya ortaokul da matematik sınavında "çoğunu sallamıştım. Hoca bir okudu 100. aferin oğlum.. derken, sktir ordan dedim. son.. " gibi yaşanmışlıkları vardır, ya da "koşuyoruz baktım ben tabi sallamadım ilk başlarda. bi baktım bunlar nefes nefese kalmış. bastım deparı. arkama bi baktım fark atmışım 1.yim. işte hoca falan şok olmuştu antalya 1.liği almıştım." gibi efsane pozisyonları olmuştur. tabi bunlar benim en ufak seviyelere çektiğim anlatım biçimidir. daha hikayelerin satır araları sayfaya sığmaz.

hem hayat hikayesi, hem uzun anlatım biçimi var ya, çiledir çile. büyük derttir hem de.

+ abi banane senin hayat hikayenden. hadi gerçekten içinden geldi anlatmak istedin, antalya 1.liğim var de geç.

demek istersin, yapamazsın.
güncel Önemli Başlıklar