bugün

arap diye yapılan zulme seyirci olmak

filistinliler arap diye orada insanların ölmesine sessiz kalınması olayıdır. bu nasıl bi mantıktır, nasıl bi adalet anlayışı, nasıl insanlık, nasıl solculuk, nasıl sağcılık, nasıl ateistlik, nasıl türkçülük, nasıl nasıl... evet bizim ülkemizde de, doğu türkistanda da, çeçenistanda da ve daha dünyanın bir çok yerinde de insanlar ölmektedir, bizler onlar için de üzülmeli, kendimize dert edinmeli, yapabilecek bişeyimiz varsa kesinlikle yapmalıyız. sen bişey yapma bilgisayar başında g.tünü büyüt sonra da bi yerlere el uzatan, yardımcı olmaya çalışana araplara niye yardım ediyorsun diye süper bi eleştiri getir. yok öyle yağma güzel kardeşim. daha büyük yardımı sen önce nereye yapacaksan oraya bi yap seni bi alkışlayalım. anlaşılamayan bi entryimde osmanlı:insanlığın son adası dedim. şimdi diyorum ki dünya üzerinde nerede bi zulüm varsa türkiye orada yardıma hazır olacaktır. dil, din, ırk, renk ayrımı gözetmeyecektir. bunun için de güçlü bi ülke olmak zorundadır. dünyanın güçlü bi türkiyeye ihtaiyacı vardır. yoksa günümüzün süper güçlerinin, petrol zenginlerinin, uluslararası şirketlerinin eline kalan dünyanın durumu ortadadır. biraz daha insaniyet, biraz daha vicdan sahibi olalım lütfen.
güncel Önemli Başlıklar