bugün

ayrılık

sen ağlarsın adam gider. sen yine ağlarsın adam yine gider. sen arkada bir enkazsındır. adam hala gitmektedir. bir kere ardına bakmaz. gider ve gider.. geriye bu durumu kabullenmek kalır. o da kim bilir ne kadar zaman alır...

hüngür hüngür ağlarken entry girdirir. dayanmaz artık yürek buna. herşey düzelince sözlüğüne devam etmek isteyen bir yazarın, hayatında herşey kötüye gitmeye devam etttiği için sözlüğü bırakma sebebidir. çoğu zaman hayatı bırakmamak için verdiği büyük uğraştır. ama ona da gücü kalmammıştır artık.

kalp atışlarının artan hızının belki de bir kalp krizi olma isteği depreşir içinde. kısa ve sessiz ama kesin bir ölüm istersin. o da yanıbaşındadır artık.

aciz değilsin artık. bak akan gözyaşların kalmayacak senin gibi bir insanoğlu için... şimdi o üzülsün biraz. o düşünsün neden bunu yaptım diye. o ceksin biraz vicdan azabını. o bakakalsın ardından. bir kere yüzüne bakman için dualar etsin bir daha hiç bakmayacağına bile bile.

çünkü ben gidiyorum bir daha dönememek üzere. başka yolu yok artık. gidiyorum...