otobuslerde bir turlu yatmayan koltuk

 1. ?.
  muhtemelen bozuk ya da yatırma düğmesi sıkışmış olan koltuktur.
  bayansanız sorun değildir. birkaç denemeden sonra "yaa üfff olmuyooo" diyerek şirinleşebilirsiniz. ayrıca yakınlarınızda, size yardım etmek için "allahım n'olur yatıramasın koltuğu" diyerek sırada bekleyen birçok erkek de mevcuttur muhtemelen. ancak erkekseniz durum hiç de iç açıcı değildir. öncelikle kendinizden emin bir şekilde koltuğa oturup, "molada ateş isteme bahanesiyle, tanışma potansiyelinin olduğu" hatunları kesersiniz. eğer sanssızsanız evet şanssızsanız koridor tarafında oturuyorsunuzdur. daha da kötüsü; koridor tarafı yanınızda, biraz önce kafanızda kurduğunuz "molada ateş isteyerek tanışma" tuzağına düşme ihtimali olan bir hatun oturuyodur. ondan sonra gözlerinizi kapatırsınız - karizma olcak ya- sanki otobüsün koltuğunu siz imal etmişsiniz gibi, bakmadan elinizi "koltuğu yatırma düğmesi"ne götürür ve bastırırsınız. ama korkulan olmuştur, koltuk yatmıyordur. "lan acaba yanımda oturan malın mı düğmesine bastım" diye düşünüp, gözlerinizi açıp yanınızdaki "mal"a bakarsınız. adam hala sizinle aynı hizzadadır. o anda kafanızda "hassiktir" diye bi efekt oluşur. sonra kafanızı oynatmadan sadece gözlerinizi döndürerek, öbür yanınızdaki hatuna bakarsınız. muhtemelen o da size bakıyordur.
  2. hamle "ya tamam ya devam" hamlesidir. bu sefer gözleriniz açık bi şekilde düğmeye basarak bastırırsınız; sonuç yine hüsrandır..
  artık gözünüz hiçbir şeyi görmez; hırs yapmışsınızdır. bir elinizle düğmeye basıp, diğer elinizle koltuğu itmek suretiyle arkaya yatırmaya çalışırsınız ama yine olmaz. sonra kıvrak zekanızla teşhisi koyarsınız ve bunu o an size bakmakta olan aynı hatunla paylaşmak istersiniz ve kısık sesle sadece "bozulmuş" dersiniz ve allah'a o hatunu bi daha görmemek için dua edersiniz.
  3 ... redwinemania
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.