bugün

turgay güler

kendisini bazı şeyleri aşmış, bilgili, entelektüel zanneden, programında da "ben biliyorumda siz de öğrenin bari" havalarında olan; hatta bir keresinde ülke gündemiyle alakalı bir konuda "ben biliyorumda, neyssee" diyip beni tiksindirmiş insan.programının adının sıradışı olmasının verdiği gazla "ben şimdi sıradışı bir soru soracağım" diyip gayet boktan sorular sorması, ele aldığı konuların yüzde 80 inin saçma sapan, kahve geyiği konular olması ayrı dava. 3. bir kişinin adı geçtiğinde "kendisine cevap hakkı doğdu, eğer bizi izliyorsa, yada yakınlarından izleyen varsa haber verebilir, kendisi bizi arayıp cevap verebilir" diyen, bunu eşitliği savunduğundan mı, başıma bir iş gelir de adım çıkar korkusundan mı, yoksa rating kaygısından mı yapar bilemiyorum ancak bir keresinde deniz baykal a seslendi. ulan deniz baykal ın işi gücü yok senin programında cevap verecek, düşün lan biraz. programda araya girip "bu konuştuğumuz konu çok önemli, içerde çocuklarınız varsa onlarıda çağırın, sevdiğiniz insanları bu programdan haberdar edin onlarda izlesin bizi" diyerek ayrıca delirten adam. ha, iyi yaptığı program yok mu, var, ancak onlarda bu kadar bayatlığın içinde kaybolup gidiyor maalesef.