bugün

altıncı nesil erkekle beşinci nesil kızın aşkı

imkansız aşktır bu. slow bir şarkı açıp okuyabilirsiniz hikayelerini.

umarsız hanım

kahramanlar:
esas oğlan - ben wade (bu rolde kendimi düşündüm. tarantino tarzı. hem yazıp, hem yönetip, hem de oynuyorum. böyle de bir adamım işte)
esas kız - umarsız kız (bu rolde ise henüz belli biri yok. o yüzden sallama nickle yolumuza devam ediyoruz şimdilik)

ben wade sözlüğe yeni kayıt olmuştur. heyecanla oturup, entryleri tek tek inceleyip, hayatının prensesini aramaktadır. nicklerin uniseks olması onu çok uğraştırır ama aşk fedakarlık gerektirir.neyse ki sonunda aradığı kızı bulur ve ona mesaj atar.

bw- bakınız (2452234) eheuehue euehue çok güzel. mest oldum.
uk- çok teşekkür ederim. gerçekten olmuş bir olay o.
bw- ehueheu iyiymiş. msn e geçelim mi? daha rahat olur.
uk- yok ben böyle rahatım. eheuehueu
bw- ahahaahaa öyle olsun. daha seri konuşurduk aslında. burdan kasıyor sanki.
uk- peki o zaman. prenses_bezelye...com

muhabbet msn de devam eder;

bw- adın bezelye mi?
uk- evet.
bw- çok güzel bir isimmiş. anlamı ne?
uk- teşekkür ederim. soğuk bi kış akşamında dağlardan gelen esinti.
bw- vayy be. harikaymış.

artık aşkları filizlenmiştir. birkaç gün içerisinde de çıkmaya başlarlar. çıkmayı yanlış anlamayın. dışarıda falan görüşmek yok. net üzerinden tabii ki. mynet te tavla oynarlar, msn de sabahlara kadar muhabbet ederler, birbirlerine ithafen entryler girerler.

bu arada sözlükte yavaş yavaş dedikodular yayılmaya başlamıştır. cilveleştikleri entryler dikkat çekmiştir. ben wade'e de , umarsız kız'a da baskı yapılmaktadır artık nesildaşları tarafından.

bw- elimi uzatsam gelir misin benimle umarsız kız?
uk- nereye?
bw- ne bilim. itüsözlük olsun, ekşi olsun. seninle her yere gelirim ben. hatta inanır mısın yeditepe sözlüğe bile giderim senin için.
uk- biliyorsun ben uludağ'a aidim. davul bile dengi dengine. kendine iyi bak ben wade. elveda. (offline)

zirvebox

tarih: 7 mart 2010 - 22:00
zirve: 5. nesiller toplanalım kop kop yapalım zirvesi
yer: biranın en ucuz olduğu mekan. neresiyse artık.
açıklama: nesildaşlarım. sabaha kadar kopmaya ne dersiniz? bence evet. bira 2 lira. su gibi akacak. canlı müzik de cabası.

iletişim

oha bira 2 lira. koşun çocuklar.- nick1
ben de varım.- nick2
birayı termosa koyup eve getirebilir miyiz? ehueheue- nick3
ayıp olur. ahahahaa- nick1
...

kafası bi dünya olan ben wade, partiyi basma kararı almıştır. davetiyesi olmaması nedeniyle kapıdaki güvenlik görevlilerine 'küçük su dökücem abi 2 dakka' der ve içeri girmeyi başarır.

içeride sözlük gençleri demek akalın'dan 'bebek'te üç beş, evde onbeş' eşliğinde kop kop yapmaktadırlar. ben wade girer girmez her şey aniden bıçak gibi kesilir. dans biter, müzik susar. beşinci nesiller sinirli bir şekilde 'ben wade pezevengi değil mi lan bu, ne işi var burda' diye içlerinden geçirirken sessizliği ben wade'in dj e haykırışı bozar.

bw- çaaalllll!!!

zeki dj imiz hemen dila hanım film müziğini patlatır. ben wade gidip umarsız kız'ı dansa kaldırır ve karşılıklı efe oynarlar herkesin bakışları üzerindeyken. tam o esnada;

güvenlik görevlisi: hani lan işeyip çıkacaktın, puşt. amına koydum şimdi senin. pat, küt, çat, çut.

beşinci nesiller umarsız kız'ı tehdit eder kendilerinden dışlamakla. umarsız kız, o korkuyla terk eder ben wade'i. bu aşk da biter, gider. iki nesil de ilelebet düşman kalır...

not: yıllardır, diğer yazdığım sözlükler de dahil, hep nesiller arası çatışma muhabbetine girmek istemişimdir. allah'tan romantik çocuğum da bir tarafından tutabildim olayın.
güncel Önemli Başlıklar