bugün

mehmet ali erbil

Türkiyede reyting ve bok gibi para kaygısı içeren medya maymunudur.Limon tiki olanı,aşırı kiloluları travesti kılıklıları çağırıp programına bir potada erittikten sonra bunu bize pazarlar.Ve ne acıdırki kimi gülmeye muhtaç insanlarımız bu adamı izler.Fakat bu adam tam bir palyaçodur ve yapmadığı pislik kalmaz.Halı verecem diye yaşını başını almış babaanne olacak 80-90 kiloluk insanımıza takla attırcak kadar bencil bir insandır.Fakat bu gerileme çarkıfelek döneminde yoktu.Çarkıfelek azda olsa izlenilebilirken bu son dans ettirme çöpçatan temalı salak programı dibe vurmuştur bu abimizi.Dikkat ederseniz yıllar geçtikçe adamın eşleri ki kendisi aşiret reisi mübarek eşleri giderek cahil varoş kadınlar olmaktadır.Bir nergis kumbasar kim bir sedef kim?Anlamıyor artık sevilmediğini anlamıyor ama hala çekmeye çalışıyor ipi bununla beraber yaptığı rezil-i rüsva filmlerlede sinemayı ve hababam sınıfını çamura sürüklüyor gitsin artık.Bu kadar seviyemizi düşürdü televizyonda sevişmediği kaldı ama hala halkın önüne çıkmaya cüret ediyor.Ben bu kadar geniş değilim(kilomu saymassak)bıktım artık bu adamdan bıktım usandım....