bugün

dünyanın en iyi 100 thrash metal parçası

bu top 100 listelerini hazırlamanın mantığı nedir kardeşim? sen kimsin nasıl bir otoritesinde neyi seçiyosun?''dünyanın en iyileri'' gibi iddialı bir listeyi hazırlayacak götü nerden buluyosun? bütün dünyayı araştırıp ilgili katogoride (bu listeye göre thrash metal oluyo bu) tüm eserleri toplayıp bunları belli alanlarda sınayarak hiyerarşik bir şekilde sıralandırman gerekli. diyelimki bunları yaptın ve buna göre oluşturdun listeni. sonuçta sıraldığın şeyler müzik eserleridir. müzik bir sanattır ve sanat beğenisi herkese göre değişen birşeydir. (bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz) (bkz: neye göre kime göre) mesela ben bu listeye yalnızca gülüyorum. 3-5 tane grubun en iyi şarkılarını rastgele sıralayarak %90ı oluşturulumuş geri kalanınada ayıp olmasın çeşitlilik olsun diye farklı gruplardan 1er tane tepiştirilmiş * motörhead'i black sabbathaccept'i thrash metal grubu sanan bir zihniyetten ancak bu beklenir zaten. koskoca listede bir tek artillery şarkısının * bulunmaması bu listenin koskoca bi saçmalık olduğunun kanıtıdır.listeyi hazırlayanlardan çok sikleyipte bu kadar şey yazan kendimi kınıyorum saygılarımla...
güncel Önemli Başlıklar