bugün

unlulerin gaflari

Erman Toroğlu: Ben sana yandan gelir Şansal bi korum, seni kaleye sokarım.
Gülben Ergen: Aslında maymun oynatacaktık ama bulamadık biz de zenci çocuk oynatalım dedik(Klibinde oynattığı çocuk için).

Esra Özmen: (Seyircilere bakarak) Ayy ne hoş, bugün hem erkekler hem kadınlar çoğunlukta.

ibrahim Tatlıses: Ben yellenebiliyorum, ya siz? .

Ebru Akel: Bu ödüller arasında sizi en çok cazip eden balayı oldu sanırım.

Seda Sayan: Bugün çok önemli bir konuğum var, ama önce daha önemsiz biri gelecek: Safiye Soyman.

Hulki Cevizoğlu: Sayın Bush isterlerse cevap haklarını kullanmak üzere stüdyomuza konuk olarak gelebilir.

Özcan Deniz: Valla kıllarım diken diken oldu.

Tamer Karadağlı: Matrix 2'yi beğenmeyenler, Matrix 3'ü daha çok beğenecekler.

Şenay Akay: Beni kötü aletlerine emel etmeye çalışanlar var.

Sinan Çetin: Peki karınıza ‘Yahu karıcığım ben seni seviyorum, biz niye ayrılıyoruz’ adlı soruyu sordunuz mu?

Candan Erçetin: Albümün Fransızca olmasının nedeni, benim şarkıları Fransızca söylemiş olmamdandır...

ismail Türüt: Ben de simetri(k) hastalığı var. Misal evde bir ampul yansın, yenisini takmadan uyuyamam...

Tuğba Altıntop: Ben kiralık anne miydim? Çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım...

ibrahim Tatlıses: Arka kafamı nereye vurduğumu hatırlamıyorum...

Gökhan Özen: Kadınlar benim için çok önemli, onlar benim ilhan kaynağım!

Mahmut Tuncer: Onun adı bir balık, onun adı balıkta yüzen bir şey, onun adı Yunus Bülbül geliyor...

Petek Dinçöz: Ramazan bizim estetik tarihimizdir (Sanatçıların ramazan ayında estetik yaptırmalarına yorumu).

Yeliz Yeşilmen: Ben böceklerden çok korkuyorum. Onların boynuzları beni çok etkiliyor...

Asena: Elimde olmayaraktan dilim sürtmüş olabilir...

Ceylan: Benim kitleyicim türkü söylememi istiyor...

Özcan Deniz: Seyirciyle izledik, çok interaktif bir izleme oldu...

Hilal Cebeci: Yani ben katil değilim ki, katil olsam seve seve gelirdim ama bu sebebten dolayı gelmek olmadı...

Nehir Erdoğan: Sette Metin Akçatepe abimiz ile çok iyi anlaştık. (Halit Akçepe’den bahsediyor)

Ebru Gündeş: Sade, sadelikten gelir. O yüzden sadeyi tercih ettim...

Emrah: Bugünkü gün, çok önemli gün...

Gizem Özdilli: Ben deniz ürünlerini severim. Mesela balık, tavuk yerim...

Sibel Turnagöl: Zaten her zaman ya onu bana soruyorlar ya da bana onu soruyorlar.

ibrahim Tatlıses: Lütfen sanatçının motorizasyonunu bozup demorize etmeyin!