bugün

ölümden dönmek

of allahım az önce ambulans geldi bana. ben normalde kilolu biriyim yani çokta değil tabii biraz boyum uzun ama işte ben bi ara zayiflamiştim yiyip evde oturdum ve kilo aldım. şimdi ben bi karar almiştim artik zayifliyacağim diye almaz olaydim ben diyete başladim işte çok ama cok az yiyordum günde 2-3 tane ama çok küçük tabaklarda çok az az işte böyle 10 kilo falan verdim bu sabah kahvalti yaparken kalbim küt küt atmaya başladi e zaten az yiyorum uyuyamiyordum ikiside birleşince siktirdi. işte sanki kalbim yerinden çıkacak yani o durumdayim. hemen aileme haber verdim ben ölüyorum diye kalbim cikacak yerinden tansiyonumi ölçtüler çok yüksekti. az kalsin yani dilime bişeyler olacakti her neyse panik atakta var biraz bende o yüzden çok zor oldu. işte annem beni tıka basa yediriyor şimdi ki, tansiyonum düzelsin diye bende anneme diyorum anne galiba son artık buraya kadsrmış diye annemde korkuyo tabii. off allahim ne yasandi az once neyse kisa kesecegim ambulans geldi tabii 50 dakika sonra sagolsun o zamana kadar düzelmiştim. yani an meselesiydi ölüp gidebilirdim bilmiyorum berbat haldeyim şuan. siz siz olun benim yediğim boku yemeyin adam gibi yemek yiyin. ay allahim neyse geçmiş olsun yazanlara şimdiden teşekkür ederim.
güncel Önemli Başlıklar