bugün

22 haziran 2024 türkiye portekiz maçı

şu sözlükte ve sosyal medyada nasıl bir psikolojiye sahip insanlarla futbol tartışmak zorunda kaldığımızı gözler önüne seren maç.

yenildik, samet akaydın ve altay bayındır bile "galatasaray'ın transfer etme ihtimali olan oyuncular olduğu için oynatıldı" diye bir teori duyduk. bu gözler bunu da gördü.

sen gürcistan maçındaki 80. dakika sakatlanıp oyundan çıkan mert müldür'ün sakatlandığını bile hatırlama, milli takım hocasının oynamayan futbolcular hakkında yaptığı sakatlık, yorgunluk, riske etmemek gibi açıklamalarının hiçbirine itibar etme, 1,5 aydır ağır sakatlıktan çıkmış kendi kulüp oyuncularının hazır adamları kesmesini iste, ondan sonra da kendi komplo teorilerinle, kendi hikayelerinle ahkam kes.

"zaferin babası çoktur ama yenilgi her zaman yetimdir" diye bir laf var.
sahadaki galatasaraylılara ihale yıkmak yetmedi, için soğumadıysa altay bayındır'ı da cimbomlu yap, samet akaydın'ı da cimbomlu yap.

hakan çalhanoğlu küçükken galatasaraylıymış bu da lobi.
ferdi kadıoğlu'nun çocukluğunda drogba vs. diye tweetler attığı ve galatasaraylı olduğu söyleniyor, onu da gs'li yap.

kazanırsak hepsi başka kulüp oyuncusu, yenilirsek hepsi galatasaray lobisi. biraz olsun reset atın oğlum şu kafaya. kulüpleriniz zararda etmiyor, para da kazanmıyor bu kadar. sezon boyunca iyi oynamış transfer yapacak oyuncunun şu turnuvaya ihtiyacı yok, kötü oynadı diye değer de kaybetmez.