bugün

beyler moralim bozuk yardımcı olur musunuz

sevgili kardeşim.

öncelikle yaşadıgın şeylerin çoğunu bende yaşadım. seni çok iyi anlıyorum.annem ve babam içeride normal bir şey konuşurken bile kulağım kabarır '' eyvah yine mi kavga ediyorlar'' tribinden çarpıntım olurdu.

-fakat inan zaman öyle bir geçiyor,su yolunu buluyor.1-2 sene önce aşırı ötesi dert ettiğin şeyler bir süre sonra aklına gelmiyor.

-öncelikle sen üst soyundan sorumlu değilsin. alt soyundan sorumlusun.anladıgım kadarıyla cocugun yok o yüzden sıkıntı yapma. anne ve babanın alacagı kararlar tabi ki seni etkileyecek,üzecek lakin yapacak bir şey yok.50 yıllık karı kocalar boşanıyor bu hayatta.

-işsizlik konusu ise üzer adamı doğru. hele hele türkiye'deysen erkek adam evde oturmamalı düşüncesi insanı gün gün yıpratır. sanki biz evde oturmaktan keyif alıyoruz amk. türkiye'de kadınsan akşam baba eve geldiğinde '' ayy benim güzel kızım,beni kapıda karşılamışşşş,yemek yapmışşşş'' diye yaklaşır ama erkeksen göze batarsın. maalesef 1 evde 2 horoz olmuyor.

-cok üzme kendini. bilirim. nereye başvuru yapsan,iş kovalasan olmaz. sonra bir iş bulursun girersin bu seferde 10 yerden çağırırlar hayat...

özel mesajdan konusmak istersen yaz dostum.