osmanlı kurulsun tayyip halife olsun

 1. 4.
  arapların acizliğini gün yüzüne çıkaran açıklamadır.

  --spoiler--
  bir oku sonuna kadar. mırın kırın etme.
  --spoiler--

  zira acizlikleri, kıç yalama alışkanlıkları, düşmanlarına karşı birleşme yerine birbirlerini yemeleri onlar için alışıldık bir hadisedir. petrolleri bitince akrabalarını bile pişirip yer bunlar.

  --spoiler--
  bir oku sonuna kadar. mırın kırın etme.
  --spoiler--

  defalarca kez ispatlanmıştır ki, araplar birlik nedir bilmez. defalarca kez ispatlanmıştır ki her şeyi yanlış yapan lanetli milletlerdir. düşünün. kur'an-ı kerim bunlara inmiştir. hz. muhammet onların neslindendir. lakin hz muhammet'in evini çöplük yapacak kadar sapkın bir millettir. değer olguları yoktur. pislikten başka şey bilmezler. gidin görün. kabeye gidin, cami avlularında yaşayan insanlar göreceksiniz. allah sevgisinden değil. yanlış anlamayın. camiler serin diye. oralarda yatıp kalkarlar.

  --spoiler--
  bir oku sonuna kadar. mırın kırın etme.
  --spoiler--

  bizi 1. dünya savaşı yıllarında mc mahon antlaşması ile ne için sattılar? ne için ingilizlerle bir oldular? büyük topraklar için. sonunda ne oldu? babayı aldılar. ders aldılar mı? alamadılar. hala ve hala kıç yalıyorlar. işte en büyük kıç yalayıcıyı da bulmuşlar. halife olsun diyorlar. olsun bakalım. alsınlar kendilerinin olsun. hiç şikayet etmem. bize bulaşmasınlar da.

  son olarak alttaki bkz.yi tıklayın, niçin acınmaması gereğini bir kez daha anlayın.
  (bkz: recep tayyip erdogan i bugunlere getiren ekip)*
  4 -2 ... fidelcastro
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.