bugün

michael phelps in tayti

spor yaparken bile olsa insanın giymeye, vücuduyla temas etmesine utanacağı tayttır. bir de bu taytı giyen kişi michael phelps gibi bir dünya şampiyonuysa.. gerisini siz düşünün.

http://www.collegecandy.c...michael-phelps-speedo.png

adamımız gayet tipsiz.. kepçe kulakları, ortodontiste gitmeye mahkum 10 yaşındaki çocuk dişlerine sahip fakat bu eksilerinin yanında, harika bir vücuda, geniş omuzlara sahip. işte bu omuzların ve bu harika vücuduna rağmen, kendisine bu taytı giydiren, giydirmeye teşebbüs eden o kişiyi kınım kınım kınıyorum. ya inanmıyorum size ya? ulan nasıl giydirirsiniz o iğrenç şeyi dünya şampiyonu bir herife?

sen git olimpiyatlarda 8 madalya al. sonra o taytı giy.. olacak iş değil. alemin maskarası ol. sirklerde gösteri yapan adamlar gibi giymiş taytı ya! götüne başına yapışmış lan. oranı buranı deşifre ediyorsun michael yakıştı mı senin gibi erkeğe? ne biçim erkeksin? üstüne milyon dolarlar verseler (tamam lan bu da abartı oldu) * bir erkek bu taytı giyip dolanmaz.

yok yok.. birisi fena gaza getirmiş bunu. belli..

gazzer: maykıl abi varya sana bişi dicem ben.
maykıl: söyle bakalım gazzer.
gazzer: abi bak bi tayt var yeminlen sana çok yakışır he!
maykıl: ne taytı lan? benim gibi bi erkeğe hem de!!
gazzer: abi öyle deme. bak bi üstünde gör. kaslarını ve harika vücudunu ortaya çıkaracak valla billa.

michael taytı giyer ve..

gazzer: off abi varyaaaa...
maykıl: noldu lan? yakışmadı dimi? ipneye benzedim dimi?
gazzer: abi sana tek bişey diyorum. kız olsam verirdim!
maykıl: deme lan? o kadar cool oldum he? lan zaten sevgilim de yok belki bu tayt şans getirir.
gazzer: abi kızlar üstüne atlamazsa gel vur beni!

yemeyecektin bu numarayı michael'ım.. yapmayacaktın. götü başı sergilemeyecektin o iğrenç taytla..