bugün

guiza nin kendi kalesine gol atmasi

fenerdeki son macı olacağı karsılasmadır. Malum transfer dönemi bitti. Muhtemelen bu mactan sonra paf takıma orda da yapamayınca yıldızlara gönderilmesi olasıdır. Ordaki oyuncuların guiza yı yedek bırakması da beni şaşırtmaz.

Guizayı fenerin resmi sitesi anlastık acıklaması yapınca hemen netten oynadıgı maclardaki attıgı gollerin videosunu izledim. Zaten fazlada bişey bulmadım. Fazla video bulamamam konusu beni ilk önce çok endişelenidrdi.ispanya gol kralı olan biri için çok az video vardı çünkü. 10'a yakın vidosu vardı ve gollerin geneli ya kaliceden dönen toplardı ya da orta kafa gol kombinasyonuydu. Ve bu golleri indirip kulübe bir mail attım. Aldıgınız kaliteli dedginiz adamın golleri. Bu adamın kezmandan farkı nedir dedim. Top süren ve top tasıan bir golcu değil. Parayı bosa harcanız ve bunun bedelini sizde bizde ödeyeceğiz yazdım. Ve bana döndüler endişeleriniz boşuna biz klube yarar saglamayan bir futbolcuyu transfer etmeyiz. Gösterdiginiz hassasiyete teşekkür ederiz falan filan...

Peki o günden bu güne ne değişti. Elinde zaten bu tarz futbol oynayan bir Kezman vardı. Hatta daha iyi bir golcuydü, pres yapardı gol atardı uzaktan sutlar cekerdi... Ve sen tut 14 milyon euro klubune toplam 30 milyon euro harca...
güncel Önemli Başlıklar