bugün

batu tank motoru

".......türkiye'yi yöneten güç kripto zümredir. sanat camiasından tutun medyaya, spordan tutun da siyasete kadar, gördüğünüz tanıdığınız çoğu isim ya masondur, ya kripto ermenidir ya da sabetayisttir. elinize bir kağıt kalem alın, yazın aklınıza gelen isimleri. sonra gözünüzü kapatıp parmağınızla rastgele bir isim seçin listeden ve gerçek hayatını araştırın........."

"..........seni yöneten ya da piyasanı, ekonomini, eğitimini, politikanı, dününü, bugününü ve istikbalini yönetip yönlendiren insanların aslında ahmet ali ayşe fatma olmadıkları. bizden olmadıkları ve asla bu milletin yararını düşünmedikleri......"

(bkz: 1927 yılında türk kimliği verilen 200 bin yahudi/#46251122)

işte bu tank motorunu da kripto yahudi zümrelerin firmaları üretecekti.. tank motorunun alaşımlarının içine iman bozucu maddler karıştıracak, her tarafına domuz yağı sürecek ve bu şekşlde milletin imanını bozup ahiretini yakacaklardı.. ama ilk kez milletin içinden bir cumhurbaşkanı çıktı: rizeli recep.. rizeli oyunu gördü ve bozdu.. tank motoru işini gine milletin içinden çıkmış olan bir kürde aktardı.. kürt paraları cukkaladı ve motor filan üretmedi.. ama bu hiç önemli değil, çünkü milletin ahireti kurtuldu.. zaten hırsızlık dinimizde çok büyük günah değildir hatta günah bile değildir...
güncel Önemli Başlıklar