bugün

jorge fernando pinheiro de jesus

maç bittikten sonra veya öncesinde sahaya girip hakemle olumsuz anlamda konuşmak direkt kart gerektiren bir kural olduğu için gördü kartı. küfür ettiği için değil. ayrıca türkiye cumhuriyetinde aksi kanıtlanana kadar her insan masumdur. sen bir avukatsan, jesus'un küfür ettiğine dair bir bulgu yoksa, bu kanıya nereden vardın merak ettim. iftiraya giriyor çünkü küfür etti demek. ha bi de, ali palabıyık portekizceyi ne zaman söktü de küfür olduğunu anladı merak ettim ahaha.

libertadores kupası da güney amerika'nın en büyük kupası. yıllarca portekiz ligi şampiyonluğu ve avrupa kupası finalleri var. jorge jesus'un bir tık üstü klopp, guardiola, ancelotti zaten. okan buruk ya da fatoş değil. adamı avrupa'da ve amerika kıtasında tanımayan yok.

gs'nin rakiplerinin sezon başından beri sürekli kırmızı görmesi, kolay penaltıların çalınması, ofsaytımsı kararlarla desteklenmesi, bizim ise ligin en çok kırmızı kart gören ve aleyhine en çok penaltı verilen takım olup, haftalardır ince ince doğranmamıza rağmen sadece 6 puan geride olmamız başarıdır şu senaryoda. 6'da kapanır, 16'da. gs üst süte takılacak. inşallah hakem hatasıyla takılırsınız ve bizde burada şu an sizin yaptığınız gibi gevşek gevşek güleriz. bunların yanında takım avrupa liginde gruptan namağlup lider çıktı ve son 16'dayız. bu sene şampiyonluk ipini göğüsleyeceğine de inancımız tam hocamızın.