bugün

25 eylül 2022 bağcılar da korkunç anne katliamı

son yıllarda milletçe yaşadığımız en sarsıcı olaylardan biriydi. çok acı ve korkunç olduğu için bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde konuyu kapatmayı tercih ettik. doğamızda acıdan kaçmak var çünkü.

acıdan kaçınırken sahte ve bataklığa sürükleyen hazza saplanmamak gerekiyor.

1. madde bağımlılığı, genetik olarak mevcut ise şizofreni hastalığını harekete geçirir. mutlaka klinikte tedavi edilmelidir.
2. madde yoksunluğu durumunda bağımlı şahıs çok korkunç fiziksel ve psikolojik ızdırap çektiği için anne, baba, kardeş, evlat tanıyacak durumda olmaz. halisünasyon da gördüğü için beyni ona her türlü oyunu oynayabilir.
3. madde bağımlısı bir kişi hayatında her şeyden önce o maddeye ulaşmayı düşünür ve bu uğurda her şeyi mübah görür. bu nedenle artık id tarafından yönetilir. dolayısıyla ahlaki ve vicdani hiçbir değer yargısı kalmaz.

uyuşturucu bağımlılığına karşı milletçe farkındalık yaratmamız gerekiyor. bir evlat, annesinin başını kesip balkondan atacak raddeye gelebiliyorsa bölücü terör örgütü pkknın en önemli gelir kaynağının sorgulanması gerekiyor. düşman çok sinsi, çok tehlikeli ve bizi çürütmeye çalışıyor.