bugün

ben bu cihana sığmazam dizisi

Edho'nun yan sanayisi dizi. Milliyetçi bir reis var. Hayriye anadan enişteye, meryemden nazlıya herkeşler var yeni dizide. Yüzleri ve isimleri değişik olsa da tiplemeleri birebir aynı. Olsun buna da şükür. izleriz biz. Fekat Oktay'cığım da Süleyman çakır'ın ekmeğini çok yedi. Fıkara çakır 35 inde ölüp gitse de oktay bi hızır çakır reis oldu bi cezayir reis oldu. Hep tesbihli bir ağır abi oldu. Hep racon kesip silah taşıdı. iddiaya girerim ki oktay kaynarca emniyetin kadrolu polisleri kadar silah taşımıştır. Aah ah aklıma testere necmi geldi. Ünal bey.. Keşke ölmeyeydi.
Edit: biliyoruz rahmetli ünal beyin dönüp gelme şansı yok. Ama Süleyman çakır tekrar izleyici karşısında burun çekebilir xd. Gerçi Çakır'ı çakır yapan Laz ziyaydı testereydi halitti bir parça. Nesrindi eşkıya oğlan pusattı. Bunlarsız çakır olur mu bilmiyorum. O artık bütün ağırlığıyla oktay kaynarca'nın omuzlarında. Dilerse çeker. Dinlemezse canı sağ olsun.
Edit 2: Aa selim ağa da burdaymış. Allahtan o şerefsiz kardeşi mahmut yok. inşallah bu sefer saflığının kurbanı olmazsın selim ağa.