bugün

15 temmuza tiyotro diyen şerefsizdir

tıpkı 15 temmuza giden yol ve sebepler sorgulandığı zaman sessiz kalınması veya "no olokoso vor yoo föto hop vordo 2002 don sonro çokmodo" denilmesi gibidir.

15 temmuz tiyatrodur diyen şerefsiz ise 15 temmuz neden oldu, nasıl oldu, kimler yolunu yaptı, kimler bunlara ne istediler ise verdi diye soranlara çemkirenler en az tiyatro diyenler kadar şerefsizdir. bunu da kabul edebiliyorsa insanlar eyvallah.

sanki bu iblis fetoş ve terör örgütü ortada hiçbir şey yokken bir anda 14 temmuz 2016 günü pinkkkk diye peydah olup o geceyi yaşattılar bu ülkeye. 15 temmuzdan önceki 15 sene neden hiç sorgulanmıyor ? şehitlerimiz var gazilerimiz var evet allah vefat edenlere rahmet eylesin mekanları cennet olsun. gazilerimizin gözlerinden öpüyoruz helal olsun. ancak bu süreç nasıl gelişti arkadaş ? bu terör örgütü türkiye cumhuriyetinde nasıl özel yetkili mahkemeler kurup on binlerce insanı hapislerde çürüttü yüzlercesinin ölümüne sebep olabildi ? nasıl kpss sorularını, öss sorularını, polis sınavının sorularını ele geçirip harp akademisindeki namuslu subay adaylarını yerlerinden edip kendi teröristlerini türk silahlı kuvvetlerinin, kamu kurumlarının, emniyetin, yargı kurumlarının içine böylesine nasıl yerleşebildiler ? bu malum kesim işin kolayını bulmuş gene her zaman yaptığı gibi olayın tamamını sorgulamayıp gene birilerini hedef gösterip kendilerini sıyırmaya çalışıyorlar ama yemiyoruz kardeşim. o şerefsiz bu şerefsiz bu fetocu bu sorosçu bu abd uşağı bu mossad ın adamı.. bırakın bu işleri önce kendinizi bir sorgulayın hele. 12 sene boyunca "muhterem hoca efendi hizmet adamı" dediğiniz iblis yaşattı o geceyi. önce bir özeleştiri yapın hele sonra millete şerefsiz falan dersiniz..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.