bugün

mahmut efendi öldü diye sevinen tip

bazı arkadaşlara beyin yaktıran tiplerdir.

--spoiler--

sen işini yapacaksın yazarlarla polemik yerina ana tanımını yapıp gideceksin mesele bu kadar basit haaa yapamıyorsan yetkini bırakır köşene çekilirsin

--spoiler--

heh g.t sıkışınca gene mevzu geldi sen entry yazmayacaksın işini yapacaksına * oğlum işimizi yapıncada bdv açıp ağlıyorsunuz abilerinize ? biz bilmiyor muyuz nasıl yalvardığınızı.. o kadar kalın kafalısınız ki amk yerinde size laf anlatana kadar eşeği karşına alıp okuma yazma öğretsen daha az vakit harcarsın.. sen başlık açacaksın orada saçma sapan şeyler yazacaksın. sonra ben geleceğim oraya entry yazacağım yazdıklarım karşısında cevap veremeyip ezileceksin. sonra "sen yetkilisin entry yazamazsın işine bak" diyeceksin. ne güzel dünya amk..

başlık açıyorsan altına entry yazılacak kardeşim. kendinizi fasulye gibi nimetten saymayın. sizin açtığınız başlığa ben entry giremem diye bir kural mı var ? siz bu sözlüğün ağası mısınız paşası mısınız la oraya yazabilirsin buraya yazamazsın diyorsunuz ? millete ana avrat küfür ediyorsunuz çaylak yapıyoruz gidip abilerinize yalvarıp cezayı açtırıyorsunuz. biz işimizi gayet iyi biliyoruz gayette iyi yapıyoruz ama yalakalık bu sözlükte yetkililikten daha çok itibar görüyor iş bilmez modların gözünde. bunun suçlusu biz miyiz..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.