bugün

tarikatçıların ebu cehil den daha müşrik olması

Ve de putlarına saygı göstermemizi istemeleridir.

Şunun yazdığına bir bakın: efendim puta ilmi çok diye, Allah'ı çok zikrediyor diye laf ediyormuşum!

Hayır, neden laf ettiğimi yazmasam anlayacağım ama işte hakkı açıkça yazdım. Müşrik batıl olduğu için benim ortaya koyduğum gerekçeye "cevab" veremiyor, boklu götünden gerekçe uydurup, bana yamıyor!

Anlayışın kıtsa tekrar yazayım: sen bu putun insanlara tasallut etmediğini, bindiği balina kasa mercedeslerin babasından kaldığını, "bize şu gösterildi, böyle söylendi" diye sahte peygamberlik yapmadığını mı iddia ediyorsun?

Bak ben hiç değilse düşündüğümü sana yamamıyor, açıkça soruyorum. Neden cevap veremiyorsun a münafık?

Beni imana davet edene bir bakın! Önce sen şirkten arın, imana gel a müşrik!

Birisi de sosyolojik analiz kataliz peşinde! Yahu Müslüman olduğunu söyleyen sizlersiniz. Madem Müslümansınız, islam'ın akidesini sosyolojiye göre mi tespit edeceksiniz? işte kuran ortada, ne dediği belli.

Efendim bunların iç işleri beni ne ilgilendirirmiş! Demeye çalışıyor ki isa döneminin ferisileri, sadukileri gibi iki yüzlü münafıklar olduklarını yüzlerine vurmayayım! Len tarikat adı altında devlette örgütlenip, hem tarikat mensubu olmayan Müslümanların, hem de Müslüman olmayanların hakkına girdiğinize göre yaptıklarınız neden beni ilgilendirmesin?