bugün

türkiye den siktir olup gitmek

inşallah yakında olur. ben niye bu ülkede sürüneyim hayatımı heba edeyim ki. avrupada garson olsam bu ülkede 6 yıl okumuş yıllarca doktorluk yapmış en baba meslek sahibinden daha fazla kazanıyorum. fazla kazanmanın yanı sıra paranın alım gücüde var. 3 aylık maaşla altıma çok rahat 2. el bir bmw, mercedes çekebilirim. burada bir ömür boyu çalışsan yine de alamazsın. çok zor. boşu boşuna çürütüyoruz kendimizi bu ülkede. son bir şans. 2023 de eğer akp denen bu vasat parti gitmezse abi ülkede isyan çıkar. haberlerde bolca intihar eden gençleri de görürüz. akın akın almanyaya kaçan tc kardeşlerimizi görürüz. biz hükumeti halkın refah seviyesini yükseltsin diye seçiyoruz. ama ne oldu daha da dibe gidiyoruz. daha hala akpye oy vermenin mantığı nedir? akpye oy verip milyonlarca tc gencinin hayallerini çalmaya ne hakkınız var? bu kul hakkını nasıl ödeyeceksiniz. takım tutar gibi partilere de holiganca fanatikleşmeyin. kötüyse bitti vazgeçeceksin vemreyeceksin. ülke mülteci çöplüğüne döndü. tc vatandaşları ruhsal çöküntü içinde. mental sağlıkları hiç iyi değil. umutları yok. mutsuzlar. yaşam enerjileri kalmamış. hala bu partiye oy vermeyin. inşallah bende bir gün siktir olup gideceğim arkama bakmadan. son bir şans verdim. 2023 ü bekliyorum. ondan sonra bakım hala halk cahil. o zaman siktirip gidiyorum.