bugün

rambo okan ın üçüncü kez trabzon bayrağını kesmesi

doğu karadeniz takımı olan trabzonspor şampiyon olunca bayrağı asılsın diye köprü trafiğine engel olunmuştu, hem de çok daha fazla, çünkü işin içine nakliye, malzemeyi araçtan ilgili yere taşıma, montajlama ve sabitleme işleri var. baktığımız zaman kesme işleminden çok daha uzun süren ve dolayısıyla çok daha fazla trafik problemine sebep olan bir durumdur.

yani, bir doğu karadeniz takımının bayrağını boğaz köprüsüne asmak esas sebebidir, eğer problemimiz trafikse.

trabzonspor bayrağının istanbul'da dalgalanmasına ben de karşıyım. herhangi bir istanbul takımı şampiyon olunca trabzon şehrinin en önemli simgesi ne ise oraya da aynı ebatlarda istanbul takımlarının bayrağı asılacaksa kabul, ancak böyle bir durum söz konusu değilse de rambo okan gibi insanların o bayrağı indirme isteğini de anlayacaksın.

düpedüz çifte standart var nitekim.

trabzonspor taraftarlarına sorsan istanbul takımları için "bizans" benzetmesi yapıyorlar. yani baktığın zaman kendilerinin dedeleri pontus olmalarına rağmen istanbul'u bizans olarak görüyorlar. e madem bizans takımları bu istanbul takımları, ne sikime kendi tanımınıza göre "bizans" topraklarında kutlama yapma peşindesiniz? ne sikime bayrak asma derdine düştünüz?

birisi de demiş takımı ne ki kendisi bir şey olmuş, takımı trabzon ne zaman şampiyonluğa oynasa şamarı basan, trabzon'un kocası olarak niteleyeceğimiz bir spor kulübü.

o takımın taraftarları da kışkırtma amacıyla kendi mekanında kutlama yapmaya çalışan devlet korumalı trabzonsporlulara güzel bir had bildirmiştir.

anlaşılan o ki yedikleri dayak yetmemiş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.