bugün

uuserların niceliğe kafayı takma sorunsalı

100 yazar online olsun, 1000. entrye ödül verilsin, bi günde hede başlık açalım gibi saçma sapan kampanyalarla somutalaşan sorunsaldır.ve aynı zamanda beni uzun düşüncelere gark etmiştir kendileri. *fakat tüm bu beyin fırtınalarıma, yoğunlaşma seanslarıma rağmen bu gibi şeylerin ne önemi olduğu hakkında hiç bi fikre de ulaşamadığımı da belirteyim.nedir yani 1000. entry?ben şimdi başlarım elementlerin sembollerinden ya da ülkelerin uluslararası telefon kodlarından, artık ne yoksa sözlükte, tematik çalışırım, bir günde 1000 entry girerim.nolur o zaman?ben çok başarılı, kaliteli bi yazar mı olurum?ya da aynı anda 100 kişi online olduğunda sözlüğümüz birden mükemmel, harikulade bir yer mi olur?eğer böyle bişi varsa sevabına biri bana haber versin ben de can-ı gönülden bu kampanyalara katılıyım, elimden gelen desteği ardıma koymıyım.he yok öle bişi yemişler seni diyorsanız, ben de başka söze gerek görmüyorum.(bu arada şunu da tekrar yazıyım eksik olmasın:) (bkz: quality is over quantity) ***
güncel Önemli Başlıklar