bugün

seksi bir ödül olarak gören kadın

kendini sekstoys olarak gören kadın algısı.
aslında cinselliğin katili olur bu yaratıklar.
sex sadece fiziki (beden ve ruh olarak) bir ihtiyaç ve üreme sahip olma duygularının yansımasıdır.
sex olgusunu bir ödül, bir hediye, bir iyilik olarak görüp karşılık olarak sunulan bir lütuf gibi "neyse, vereyim de sevinsin garibim" diyen kadın para karşılığında vücudunu satan kadından farkı yoktur.

bir kadın çıkıp tanımadığı erkeğe "şu kadar süre sevişmedim, rahatlamam lazım" der sevişmek ister; bunu anlayışla karşılarım.
bir kadın çıkıp hayatında bir daha göremeyeceği birine "çocuk sahibi olmak istiyorum, sperm bankası tüp bebek yapay döllenme vb uğraşmak istemiyorum" der; bunu da anlayışla karşılarım.

ama kalkıp evlilikte veya flört aşamasında ya da sevgili olsun-olmasın, tanımadığı birine bile kim olursa olsun "şunu yapmış, karşılığında vereyim de sevinsin" derse bu benim için fahişeliktir.
kadın "önce avucuma, sonra mamcuğuma" yaklaşımında bedenini karşılık olarak sunar durumda olmamalıdır.

böyle yaparak kadın kendini aşağılıyor.
erkek, bu şekilde davranan kadınlar yüzünden kadını karşılık olarak bedenini sunan biri, sahip olunacak karşılığı alınacak mal olarak görüyor.

bunun için "kadının mamcuğundan önce avucu kaşınır" diyor.