bugün

elinde bıçakla kızı evine kadar takip eden adam

bizim ülkede yaşanmış ise yüzde 98.9 "yabancı uyruklu" birisinin icraatidir. yabancı uyruklu kısmı çokomelli ama. norveçli veya portekizli yani...

dün yemekten sonra dedim az televizyon izleyeyim. atv den geçerken gözüme çarptı. bu bolu belediye başkanı suriyelilere afganlara suyu 10 katına verecek diye kaba yerlerini yırtıyorlardı "ırkçılık yapıyor" "gene cehape gene skandal" falan diye. yaklaşık 10-12 dakika aynı haberi değiştirip değiştirip verdiler. aradan 5-6 dakika geçti bir baktım "yabancı uyruklu" birisi dehşet saçmış. 5-10 saniye de onu verip geçtiler.

yani demem o ki bazı insanların canı cehenneme arkadaş. bu ülkede evvelden de suç işlenmiyor muydu ? işleniyordu elbette. evvelden de böyle elinde bıçakla satırlar gezen ruh hastaları yok muydu ? vardı elbette. önceden de taciz tecavüz olayları yok muydu ? vardı elbette. ama bir "evvele" yani 10 sene öncesine bakın bir de bugüne bakın. tüm bunlar tesadüf olabilir mi ? ve bu canı cehennemlik olan ırgatlar hala biz bunları istemiyoruz ülkelerine gönderin diyoruz diye bize ırkçı diyorlar..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.