bugün

arbutus unedo

ooo sözlüğün bütün namlı yobazları nickaltımda toplanıp parti yapmışlar.. sebep? ben "...günde beş kere domalan..." deyince hepsi aynaya bakıp kendini görmüş gibi olmuş..

canlarım mahkemeden pek bişi çıkaramazsınız yaa.. domalmak kelimesinin en basit sözlükte bile tam dört farklı manası var.. temel mana "... Dizler bükük, baş ileride, çömelmiş bir durum almak....". Sizin aklınızdan geçen ise cinsel içerikli argo manası.. Yani kendi müslüman ibadetinizle cinsel pozisyon arasındaki bağı siz kuruyorsunuz, ben değil.

kaldı ki, dinle ilgili bir şeyden bahsettiğimi nereden biliyorsunuz? ben belki de alaturka tuvalette domalmaktan bahsediyorum.... dilimizde "tedariksiz hacete giden,domala domala tas arar" diye atasözü bile var.

ama bazı şeyleri de doğru söylüyorsunuz... mesela frank'ın kullandığı "....islam düşmanlığını iliklerinde yaşayan öylesine bi zat...." cümleciği son derece doğru. islama inanmıyorum. Benim için herhangi bir kutsallığı yok.. Peki, islama saygı duyuyor muyum? islam bana ne kadar saygı duyuyorsa ben de islama o kadar saygı duyuyorum.. Ya da başka bir deyişle: hayır, saygı duymuyorum...

benim caddeme "......istemiyoruuuuzzz...." diye bar bar bağırmamıza rağmen zorla cami yapan, benim vergilerimle koskoca bir ruban sınıfını besleyen, kulağımda her dakika ezan patlatan, kapımın önünde zavallı hayvanları can çekiştire çekiştire öldüren bir anlayışa saygı duysaydım zaten psikoloğa görünmem gerekirdi..

güzellerim ya, anlayamadığım bir nokta da islami kesimin içindeki pedofili, hırsızlık, adam kayırma, ensest, badeleme, şeyhe karısını ve anasını götürme gibi çarpıklıklar ayyuka çıkmışken onları hiç eleştirmeyip benim ettiğim iki kelimeme takılmanız.. önce bi kendi içinizdeki çarpıklıkları eleştirseniz daha iyi olmaz mı? malum insan önce kendisini, sonra komşusunu düzeltir..

not: destek verenlere teşekkürler.. iyi ki varsınız..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar