bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Gecen nobette eski personellerle otururken dedim ki siz ali abiyi taniyor musunuz? Hatirliyor musunuz?

Ali abi benim eski is yerimde calistigim cok da sevdigim bir abimdir. Ban o adami is geregi gece aradim gunduz aradim, korktum daha comezken abi bi gelebilir misin dedim sicacik evini nobetci bile degilken birakip geldi defalarca. Bir kere bile oflamadi poflamadi kizmadi trip atmadi. Aksine dedi ki keyfinden mi ariyorsun sanki, utanip sikilma ara sen yine. Yuzu bile mi asilmaz bir adamin gece uyandirilinca? Asilmiyor o abinin.

Ben sorunca istee herkesin bi yuzu guldu ooooo tanimaz miyizz, soyle iyi adamdir boyle iyi adamdir diye basladilar coskuyla anlatmaya. Sesini yukselttigini bile duymamislar. Gorseniz bahsederken gozlerinin ici guluyor.

Su adamin yarisi kadar sevsem isimi yeter bana. Onun yarisi kadar sakin kalabilsem. Onun yarisi kadar bilsem. Onun yarisi kadar sevdirsem kendimi yeter de artar bile.

Bakin bu adam oyle cok yakisikli bi adam degil. Fit degil. Oyle havali gomlekler giymez saatler takmaz. Arabadan story atmaz. Sosyal medyada takilmaz. Ama bu adam nereye girse insanlarin gozleri parliyor ardindan bi ooooooo patlatiyorlar, kimler gelmis?? Diye. Masallah harika bir esi ve iki guzel kizi var.

Zor degildir be, zor olmasa gerek.

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.