bugün

bu başlığa kendi hayallerini yaz

Taninan bir ressam olmak istiyorum. Ama oldukten sinra degil, yasarken taninan bir ressam olmak ve bunu olabilecek kadar musait zaman istiyorum.

Bir de ogrencilerim olsun. Simdi de ne kadar hoca olmasam da ogrencilerim var gibi. Hepsi cok sevincle mutlulukla gidiyorlar giderken. O kadar basit seyleri yapmalari icin firsat veriyorum ki onlara. O kadar kisitlanmislar ki. O kadar adam yerine konmamislar, isi yap ve kenara cekil demisler ki. Ben bi isi neden yaptiklarini anlatiyorum onlara. Neden suphelendim de ayninseyi belli araliklarla 3 kere yapmalarini istedim? Seviniyorlar. "Xx binsey yap deyince inadina yapmayasim geliyor" diyen cocuklar kosa kosa gelip sevincle kapiyi vurup "abla biz haziriz" diyorlar siritarak. Bunun hoca versiyonu olmak istiyorum. Dersime kosa kosa gelen cocuklar olsun.

Ben ressam olmak isteyip hayat sartlari geregi bambaska bir iste haftada 9 gun calisan bir insanim. Ve igrenc bir ortamda calisiyorum. Bu ortami guzellestirmeye calisiyorum. Hayalim bu, bu ortami birileri icin guzel yapabilmek, henuz hevesleri kirilmadan.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.