bugün

ebrar karakurt

Cübbeli ahmet bu kadınla(?) ilgili yorum yapmış. Ben ateistim ancak cübbeli ahmeti bu yorumundan dolayı yadırgayamam. Adam islam mantığına aykırı bir şey demiyor ki amk. Kuran eşcinselliği kesin ve katı bir dille yasaklıyor, eşcinsellerin başına gelen felaketlerden bahsediyor. Siz müslüman halinizle gidip de ''yobaz cübbeliye bak sanane milletin cinsel yöneliminden bak kendi işine'' tarzı yorumlar yaparsanız allah ateist olan beni bile sizden önce cennete alır. Sözde ülkenin %99'u müslüman ancak insanların %80'i bu yorumundan dolayı cübbeliye kızıyor. Eğer müslümansanız cübbeli gibi düşünmek zo-run-da-sı-nız. lamı cimi yok. tatlı su müslümanları sizi.

Gelelim ebrar karakurt'a. öncelikle maskulen, erkeksi lezbiyenler kesinlikle kadınlar takımında oynamamalı. Madem sen erkek gibi hissediyorsun birader paşa paşa önce gidip askerliğini yapacaksın daha sonra kadın takımında değil erkek takımında oynayacaksın. Yok öyle cinsel tercihe sıra gelince ''ben erkeğim'' deyip de sıra toplumsal rollere geldiğinde ''ben kadınım'' ayağı çekmek. Bu durum aynı zamanda erkekler açısından da kötü bir durumdur. Birinin maskulen lezbiyen rolüne bürünmesi demek erkekler için kişi başına düşen rekabetin artması demektir. Savunulacak bir tarafı yok yani.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.