bugün

doktorla kavga etmek

geçenlerde sevdiceğin görev yaptığı hastaneyi ziyaret ettim. kayıt masasının önüne bir adam geldi. ailecek mi ne tahlil vermişler. veznedeki kadına eşimin falan da sonuçlarını alabilir miyim diye sordu. görevli kadın da "tc numaralarını biliyorsanız alabilirsiniz" dedi. adam birden sesini yükseltmeye başladı: "hanımfendi, birkaç saat önce buraya geldim yerinizde duran kişi sonuçları alabilirsiniz dedi!" veznedeki kadın da "ben alamazsınız mı dedim?" size yardım etmeye çalışıyorum" dedi. adam, "tabii ki yardım edeceksiniz" diye gürlemeye başladı. neyse, hemen güvenlikçiler geldi. adamın güvenlikçilere söylediği ilk söz şu: "daha önce sonuçları alabilirsiniz dediler buradaki hanıma alamazsınız diyor!" evet arkadaşar. bu konuşmalar gerçektir, bire bir tanık oldum. adam gerçek bir morondu. nereden baksanız 20 dakika oralarda "tabii yardım edeceksiniz! bana hizmet edeceksiniz! bana sesinizi yükseltemezisiniz!" türünden laflar ederek dolaştı durdu. diyeceğim o ki bu moronluk böyle devam ettikçe muayene olacak doktor bulamayacaksınız.