köpeğe it diyen sikik

 1. 30.
  bak beyinsiz, burda akp'nin ilk zamanlarında 2004 yılında musallat ettiği, uygulanması mümkün olmayan, her tarafı it sürülerinin basmasına sebep olan "5199 sayılı hayvanları koruma kanunu" var.
  https://www.haytap.org/tr...ayhayvanlarruma-kanunu-te-

  o kanunda sayarsa "kısırlaştırılsın" ifadesi tam 7 kere geçiyor. eeeeeeee? 2004'de kısırlaştırılmış hayvanlar 2021'de sürüler halinde nasıl ortada dolaşıyor ya? o zamandan bu zamana ölen yüzlerce çoluğun çocuğun günahı ne? öyle belediye itleri toplayıp işlemini yapıp kulağına küpe takıp direkt aldığı yere geri bırakacakmış. öyle bir dünya yok. küpe sakinleştirici işlevi de görüyor herhalde.

  ben gelişmiş ülkelerde olan, insanlarına değer veren ülkelerin uygulamasını anlattım. her halde sahte duyarcılarını tatmin edecek daha iyi bir yöntem olsaydı herhalde o yolu izlerlerdi. senin çoluğun çoluğun yok o belli de (benim var), anana babana sor bakalım "ceset torbasında beni itler parçalamış halde getirse ne hissedersiniz" diye. hoş senin gibi beyinsiz evlat özel durumunda "köpeklerin eline koluna sağlık" da diyebilirler.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2158946/+
  1 ... ben de yazdim