uludağ sözlük

 1. 3678.
  uludağ sözlük gariptir;

  bayan bir yazara çok güzel olmuş bu şeklinde mesaj atarsanız Abaza, erkek yazara aynı mesajı atarsanız götü kalkmış ukala olursunuz.

  uludağ sözlük gariptir;

  en kafa görünen adamla kanlı bıçaklı olursunuzda en alakasız adamla can ciğer jamaica sarması olursunuz.

  uludağ sözlük gariptir;

  en boktan entry sözlükte kalırken yarım saat uğraşarak girdiğini enty iki nokta bir virgül yüzünden silinir.

  uludağ sözlük gariptir;

  modlar dini ve resmi bütün bayramları, dünya sigarayı bırakma gününü, basurun ilk keşfedilişini, midye dolmanın tamamıyla boktan oluşunu kutlarken size özel kutlamalar yapmazlar. Konuyu biraz açmak lazım. Kişiye özel kutlamalardan kastım; ''kanka mesut söledi. Dün gece mala vurmuşsun. Aslanım benim be''; şeklinde değil de en basitinden ''doğum gününüz kutlu olsun'' şeklinde olabilir. Lan bankalar bile kutluyor be ; ''sayın meme ucu; doğum gününüzü kutlarız. Son dönem ödemenizin yapılmaması halinde yasal takibe geçilecektir'' Bu ne lan ibneler!!!

  uludağ sözlük gariptir;

  danua nın biri alkollü kafa ile biricik sözlüğe(!) bir sürü laf eder kimse siklemez ama başka bir danua çıkıp din ya da siyaset hakkında kendi fikirlerini dürüstçe beyan edince aktif gurup seksin ortasında tek pasif olarak kalır.

  uludağ sözlük gariptir;

  sözlükten her boka bakınız verilirde iki tane kaliteli pornonun linki en temiz duygularla verilemez. Eyy en temiz duyguların insanları; eğerki elinizde böyle linkler varsa özel mesaj yolu ile beni ışığa ulaştırın. Aslında en başından beri amacım buydu da anca söleyebildim. Bu günlerde temiz süt emmiş bir adult forum bulmak cidden çok ama çok zor. bilen bilir.
  151 -11 ... deatly
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.