bugün

bunu biliyorum cunku tyler bunu biliyor

Bay Majesteleri, bay ulusal birleşmiş makinistler ve bağımsız sinema işletmecileri birliğinin yerel bölümü başkanı henüz oturmuştu.
insanoğlunun istismar ettiği her şeyin altında, arkasında ve içinde korkunç bir şey gelişiyordu.
Hiçbir şey kalıcı değil.
Her şey yıkılıyor.
Bunu biliyorum çünkü Tyler bunu biliyor.

Otobüsten, ofisimin bulunduğu üçüncü kattaki pencerelerin patlamış olduğunu ve kirli sarı giyinmiş olan bir itfaiyecinin yanmış bir panele su sıktığını görebiliyordum. Kırık pencereden, iki itfaiyecinin ittiği yanan bir masa çıkıyor, kayıyor ve üç kat aşağıdaki kaldırıma düşüyor, inişi bir sesten çok bir his yaratıyor.
Parçalanıyor ve tütmeye devam ediyor.
Ben Joe'nun Kaynayan Midesiyim.
Bu benim masam.
Patronumun ölmüş olduğunu biliyorum.
Napalm yapmanın üç yolu. Tyler'ın patronumu öldüreceğini biliyordum. Ellerimin gaz koktuğu ve işimden istifa etmek istiyorum dediğim anda ona izin vermiş oluyordum. Misafirim ol.
Patronumu öldür.
Oh, Tyler.
Bilgisayarımın havaya uçtuğunu biliyordum.
Bunu biliyorum çünkü Tyler bunu biliyor.
Bunu bilmek istemiyorum ama bilgisayar monitörünün tepesine bir delik açmak için kuyumcu matkabı kullanırsın. Bunu bütün uzay maymunları biliyor. Tyler'ın notlarını daktilo ettim. Ampul bombasının yeni versiyonu, bir ampul al, delik del, içine benzin doldur. Deliği balmumu veya silikonla kapa ve ampulü duya tak ve birinin odaya girip, ışığı açmasını bekle.

not: fight clup'ın senaryosundan.