samsun da sokak ortasında kadın döven şahıs

1. 47.
    her kadına şiddet olayında olduğu gibi yine bir barzo erkek & saf kadın çifti ile karşı karşıya olduğumuz olay. Adamın fotoğraflarda verdiği pozlardan eğitimsiz, işe yaramaz, ağır bir barzo olduğu belli. Yahu ne diye bu adamlarla flört ediyor/evleniyorsunuz? feministlerin iddia ettiğinin aksine bu tarz olaylarda en büyük etken kadınların çoğunda bulunan serseri erkek fetişizmidir. Nerede böyle serseri, eğitimsiz, barzo, takılan adam var bizim kızlar elinde tuzlukla koşuyor. Sonuç olarak ya bu videodakine benzer bir olay yaşanıyor ya da adam çocuk yaparak barzo neslini devam ettiriyor. Kadınlar bu tarz erkekleri seçmese barzo erkeklerin nesli devam etmeyecek zaten. Ayrıca çevredekiler adama fiziksel olarak müdahale etse ve kazara bu barzoyu yaralasalar kadının ''ben kocamı çok seviyorum, sıradan bir tartışmaydı kocama vuranlardan şikayetçiyim'' deyip kadir şeker olayını bize tekrar yaşatma olasılığı da var. bu yüzden insanlar bu tarz olaylara müdahale etmeye çekinir hale geldi. yani demem o ki kadınlar evleneceği/flört edeceği erkeği derinlemesine analiz yaparak seçsinler.

Çocuğun yanında o kadını döven amına kodumun barzosuna gelecek olursak bu gibi piç kuruları için hapse girmek kafayı dinlemek, ense yapmak demektir. hapisten çıkınca çevresindekilere ''ben şu kadar hapis yattım'' diye hava bile atabilir. Bu yüzden bu tarz piç kuruları günde bir öğün yemekle (ekmek, su) bedavaya günde 18 saat maden ve taş ocaklarında çalıştırılmalıdır. amk kekosu gitsin sinirini oradaki taştan madenden çıkarsın. 5 yıl bu şekilde çalışsın bakalım en ufak bir barzoluk yapabiliyor mu bir daha.

Edit: Eşini/sevgilisini döven barzolara madende, taş ocağında günde bir öğün ekmek ve suya karşılık zorla çalıştırma cezası verilmesini istemeyen kekolar eksiliyor.
    5 -4 ... kazuo kiriyama