hüseyin nihal atsız

 1. 3250.
  Atsız gibi yüce bir şahsiyetin hayatında yanlış bulamadıkları için açık bulamadıkları için kalemle de yenemedikleri için akılları sıra soyadı ile dalga geçen şerefsizler var. Dalga geçtikleri soyismi Atsız Hoca’nın niye seçtiğini bilmedikleri için bu andavallar dalga geçebilecek bir şey bulduklarını zAnnederler.

  Atsız beğ’in ismi size ağır gelir aç köpekler! Haddinizi bilin! Ve unutmayın ki burada Atsız hoca hakkında çirkin sözler söyleyen etnik virüsler uzak olmayan bir gelecekte hesap verecekler! O gün geldiğince “biz ezelden beri Atsızcıydık” diye yalanlar sıralamayın, hiçbir yalan sizi kurtaramayacaktır. Haddinizi bilin!

  Son sözüm ise “Vaktiyle bir Atsız varmış var olsun!”

  Edit: cahilsiniz cahil! Atsız Hoca’nın düşmanları bile Atsız Hoca’ya karşı büyük saygı gösterirdi, siz bilgisiz mahluklar olduğunuz için kimin hakkında konuştuğunuzu dahi bilmiyorsunuz.

  Edit2: üşenmeyin, burada Atsız hoca hakkında çirkin şeyler yazan itlerin diğer entrylerine bakın. Bu itlerin bir kısmının ne kadar beyinsiz boş beleş olduğunu, bir kısmının etnik virüs olduğunu, bir kısmının solçomar olduğunu göreceksiniz. Ben nazım Hikmet’in nasıl bir hain olduğunu nasıl bir dönek olduğunu delillerle yazarım kimse de cevap veremez çünkü Türkçü bireyler gerçeklerle konuşur. Bunlar ise boş boş atıp tutuyor, neyse ben de bunların anladığı dilden bunların başlıklarına yazayım.
  4 -6 ... rizedentrabzonayuzenkurbanlik

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle