ayrılıkçı türkler

 1. 983.
  Bazı havhavların havlamasının aksine, etrafımdaki birçok kişiye anlatmaya başladığım fikirdir.

  Bu fikri şu an tartışabilmemiz, resmen türklerin arasında bir devrim yaptığımızı göstermekte. Vadaan bölünmezci salaklara, kürt sevici kızıl sol çomarlarına, dinci ak yobazlara ve bölünmekten adeta bir it gibi parazit öşexçilere (k*rtlere) karşı mücadele ediyoruz. Zaten bu beta ve geri zekalı gruplar, gelecekte bize karşı çalışacaklardır.. Bu fikrin gelecekte, genel mecrada yayınlanması an meselesi...

  Gelecekte ayrılıkçı türkler fikrinin uygulanması için çalışan baş kişilerden olacağım. Türklerle kürtler sonsuza dek birbirlerinden ayrılacaklar.. Kırdoların totosunu yalamayı çok seven ılık türkleri de güneydoğuya yollamaktan zevk alacağım..

  Hele sözlükteki bazı kopyala-yapıştırcı ibne kırdoları bizzat kendi ellerimle trene bindireceğim..

  Bu fikrin uygulanması, milyonlarca türk'ün uyanmasına bakar.. Türklerle kürtlerin ortaklığının bitmesi, kırdoların taşıdığı nüfus cüzdanını elden almakla başlar.. O zerre hak etmedikleri türk vatandaşlıkları ellerinden alınacaktır. Kırdoların hiçbir ağlamasına, yalanlarına, mağduriyetlerine kulak asılmayacaktır.. işte ayrılıkçı türkler böyle kırdo zırlamalarına kanmayacak kadar akıllı, zeki, uyanık ve biraz da acımasız türklerdir.. Asla kordaşlık masallarıyla bizi diğer türkler gibi uyutamazlar..

  Ayrılıkçı türkler, kırdo yani öşexçi-xexo düşmanlarıdırlar..

  Gerçekler bizden yana. Bizim içimiz rahat. Buradaki türklük sorgulayan enayi, uyuyan, bölünmezlik edebiyatı kesen türklerden on kat daha türk'üz. Çünkü türk'ün iyiliğini ve geleceğini gerçekten düşünen sadece biziz..

  Çok değil yakın bir zamanda biz haklı çıkacağız. Burada söylediklerinizi de yiyeceksiniz.
  2 ... magicovento