kemalizmin faşizm olduğu gerçeği

 1. 35.
  Saçma sapan bir önermedir..

  Şu kaypakkaya denen hıyar gomanisti hala ciddiye alanlar var yahu.. O bir terörist.. O kaypakçık, daha kendi ideolojisini bile bilmiyordu ve ağır kürtçüydü.. Büyük ihtimal dersimli olduğu için atatürk'e bu kadar düşmandı.. Ha, sosyalizm-komünizm-marksizm gibi zehirli, dandik ideolojiler, asla ve asla kemalizmle yürüyemezler.. Biz kemalistler bu ideolojilere sonuna kadar karşıyız. Gerçek kemalistlerin de böyle ucube ideolojilerle işi olamaz zaten.. Gomanistler, kemalizmi her daim dejenere etmek isterler.. Fırsat verilmemeli buna.

  Allah aşkına şu sözlükte faşizmi detaylı olarak bilen bir allahın kulu yok mu yahu?? Yazarım diye övünüyorsunuz bir de burada.. Bu sözlüğe yazar olmaktan kolay ne var lan??

  Faşizm aşırı demokrasi düşmanı ve totaliter bir rejimdir.. Kemalizmde halkın egemenliği esas alınır. Kemalizm totaliter bir düşünce değildir. Proleterya diktatörlüğü hayali kuran, salak bir moskof çomarı söylemiş bunu. Bak bak sen.. O kaypak it, tam bir sol goşisti idi.. Radikal solcular kemalizmden hoşlanmaz zaten. Onun faşizmden kastettiği, kesin dersim harekatıdır ahahha.

  Tekrar söylüyorum, kemalizmin faşizmle falan alakası yoktur.. Kemalizmi ılıklar da benimseyemez zaten.
  0 ... magicovento

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle