ayrılıkçı türkler

1. 977.
    Yakın bir zaman içinde acilen uygulanması gereken fikirdir..

Şöyle basit bir hesaplama yapalım:

Kürtler, yavuz ve idrisi bitlisi iş birliği ile tamı tamına 40.000 alevi türkmeni kesmişlerdir.

Pkk'ya kurban verdiğimiz insan sayısı da 50.000'dir.

1806'dan beri bitmeyen isyanlarını, batıdaki cinayetlerini, 80 darbesinden önceki sol terör örgütlerinin kürt militanlarının işlediği cinayetleri, cumhuriyet dönemi isyanlarını da katarsak, yaklaşık 100.000 türk'ü öldürmüşler. Adamlar, 500 senede 100.000 türk'ü yok etmişler.. Hayatında 100.000 kişi görmemişler, burada kırdolarla kardeş falan iddia ediyorlar. işte biz buna enayilik, saflık, dangalaklık, mankurtlaşmak diyoruz..

Kırdolarla ayrılmamak demek bu ülkenin daha da geri kalması demektir.. Kan, para, gelecek, zaman harcarsın ama o arada hiçbir şey kazanamazsın. Güneydoğuda zafer kazandığını sanırsın, batıyı bunlara kaptırırsın.. Güneydoğu, bu ülke sadece bir külfettir. Kaçak elektrik, çocuk yardım parası, yeşil kart, sosyal yardım, terör tazminatı vs. Bunlardan kurtulmalıyız.. Batı istilaları aldı başını gitti be arkadaşım. istanbul, mersin, hatay, antalya, bursa, manisa, muğla, aydın, izmir vs. Bu şehirler yavaş yavaş kürtleşiyor.. Atıyorum 15 yıl sonra hdp'li başkanlar tarafından yönetilmeleri an meselesi. Pkk'lılara haraç verirsiniz, bombalar patlar durur, sonra da ölürsünüz. Kimse sizi hatırlamaya bile tenezzül etmez..

Kürtlerin aşırı derecede ürediği malum. Çoğunluğu böyük kördistan hayalleri kuruyorlar, her gece.. Yahu, ülkeyi resmen savaşmadan bunlara teslim ediyoruz. Adamlar istila politikalarıyla ele geçirecekler ülkeyi.. Sonra da gelsin türk imhası.. Yukarıdaki hesaplamama bakın. Çok rahat yaparlar. Sizi öldürmek için sıraya geçerler hatta...

Benim en sinir olduğum nokta şu: bu adamlar türkleri öyle bir kardeşlik masalıyla yıllardır uyutuyorlar ki, Hala da bunları kardeş olarak gören türkler var ne yazık ki.. Ah benim geri zekalı, enayi soydaşlarım.. Bu adamların %70'i pkk'ya sempati duyuyor be arkadaş.. %13 oyla hdp'yi meclise soktu bunlar.. Affedersiniz s*kmişim, aralarındaki iyilerini. Beni hiç ilgilendirmez. Ben şu anki tavırlarına bakarım..

Bizim bu halktan kurtulmamız lazım gelişmek için.. Eğitimde, sağlıkta, bilimde kısacası çoğu şeyde ilerlememiz için ilk önce şu kırdo belasından kurtulmamız lazım.. Bunların çıkardığı terör yüzünden bütçe çok zorlanıyor.. Orduya aşırı para aktarılıyor. Orduyu ve güvenlik güçlerini bu yüzden bir türlü küçültemiyoruz... Bizim geri zekalı türklerde bunu düşünebilecek kafa nerede?? Onlar ancak vadaan bölünmez diye gazla şişirsin kendisini. Halbuki güneydoğu bir küçük kürdistan haberleri yok. Güneydoğuda yaşayamıyor, oraya gitmeye cesareti bile yok ama sırf haritasında o bölge görünüyor diye orayı kendi toprakları sanıyor bu andavallar..

Güneydoğuda seni yaşatmıyorlar ama onlar batıda istedikleri her haltı yiyebiliyorlar.. Aşırı bir ulusal dayanışmaya sahipler.. Türklerde ise bunun zerresi bile yok.. Zaten şu anki güçe erişmelerinin en büyük sebeplerinden biri bu. Türkler birbiriyle heep kavgalı. Kırdolar da bundan fırsat bilip daha da sıkı sarılıyorlar birbirlerine. O arada ırkçılık yöpmayin yav, höpimiz gordaşız, insanız, vatanımızda birlik olaliim diyerek enayi, andaval türkleri davar gibi güdüyorlar maşallah... Tabi, bunu dedikten sonra pkk'ya para aktarıyorlar.. Kırdolar çok zeki değiller aslında. Türklerin milli bilince bir türlü erişememesinden bu kadar kuvvet alıyorlar...

Açık ve net söyleyeyim, ben bu halktan hiiç hoşlanmıyorum. Hoşlanmak zorunda da değilim. Bunları sevmemek vatan ve millet borcudur. Kurtulmak istiyorum bunlardan. Bu ülkede yaşamayı zerre hak etmiyorlar. Bir halta faydaları yok. 4 karılı ve 20 çocuklu sülük kırdolara vergilerimle bakmak istemiyorum. Vergilerimin yaşadığım yere aktarılmasını istiyorum. Hayatımda belki de gitmeyeceğim çorak, dandik topraklar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.. O bölge ülkenin eeen gereeksiz bölgesi. Sırtımıza yıllardır bir kambur.. Batıda da sülük soydaşları da öyle elbette..

Yemin ediyorum yerimizde avrupalılar olsaydı, bu parazit halktan çoktan kurtulmuşlardı.. Yavuz'a beddua edeceğim artık şunları başımıza musallat etti diye..

Bu arada tehcir düşünen salaklar için söylüyorum, bu çağda 15 milyon insanı kuzey ırak'a veya başka bir yere nah tehcir edersiniz nah.

Ermenileri tehcir ettik diye hala başımız dertten kurtulmuyor. 15 milyon kişiyi tehcir etmek demek akacak kanın durmaması demektir.. Zaten kuzey ırak'a tehcir ettik diyelim bir ihtimal, yine biz bakarız bunlara.. Kuzey ırak'ın elektrik ihtiyacı bizden karşılanıyor.

Biz üreteceğiz, biz çalışacağız ama onlar sırf dağa çıkmasınlar, yiyip, içip, silkişip tatlı hayat yaşayacaklar, bir de bizi doğuya sokmayacaklar, öyle mi?? Yok öyle yağma. Herkes kendi yoluna bakacak.. Kürtperest türk görünümlü hainleri de doğuya postalayacağız. Bunlar da gayet iğrenç kişiler çünkü..

Daha fazla türk kanının akmaması için bu fikrin yakın zamanda uygulanması kesinlikle şarttır! Yoksa 40-50 yıl sonra bu ülke, kürdiye'ye dönüşecek. Sonra bütün türkler imha edilecek.. Bunu ön görebilenler ve engellemek isteyenler, ayrılıkçı türklerdir işte..
    1 ... magicovento